خرید رپورتاژ

ساعت نارندرا به آدرس ملت در 8 بعد از ظهر امروز – اخبار

به روز شده: مارس 12, 2020, 13:19 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

نخست وزیر نارندرا بود خطاب به ملت در 14 آوریل و زمانی که او اعلام کرد گسترش مستند تا زمانی که ممکن است 3. او خواهد بود پرداختن به ملت دوباره امشب در 8 ساعت.

Narendra Modi. Pic/AFP

نارندرا. عکس/AFP

نخست وزیر نارندرا مودی آدرس این ملت در 8 ساعت در روز سه شنبه در میان گمانه زنی ها در مورد مستند 4.0. این می آید یک روز پس از نخست وزیر ترکیه در ملاقات با رئیس وزرای تمام متحده است. روز دوشنبه ساعت مودی ویدیو کنفرانس در نشست با سانتی متر از همه کشورها برای بحث در مورد راه پیش رو در هند مبارزه با رمان coronavirus. نخست وزیر منتقل به وزرای ارشد که “متعادل استراتژی خواهد شد که به تصویب رسید برای راه پیش رو و چه مسیر و جهت این کشور” باید اتخاذ می شود تعیین می شود و بر اساس پیشنهادات توسط ایالات متحده ابراز نگرانی کرد.

سازمان بنادر و دریانوردی هند رسیدگی در توییتر اعلام کرد “ساعت مودی خواهد بود پرداختن به این ملت در 8 ساعت این شب است.”

نخست وزیر خطاب به ملت در 14 آوریل و زمانی که او اعلام کرد گسترش مستند تا زمانی که ممکن است 3.

مرگ و میر نیز عبور 2,200 با مردم بیشتر متوسل به COVID-19 در مکان های مختلف از جمله در ماهاراشترا تامیل نادو و گجرات. تعامل با سیستم مدیریت محتوا در یک ویدئو کنفرانس مودی پرچم که مشکلات را افزایش داده اند هر کجا که اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای بودند نه به دنبال و یا شده است وجود دارد سستی در اجرای lockdown قوانین.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de