ساعت مودی درخواست تجدید نظر به شهروندان: خاموش کردن چراغ در مارس 5 در 9 pm 9 دقیقه

ساعت مودی درخواست تجدید نظر به شهروندان: خاموش کردن چراغ در مارس 5 در 9 pm 9 دقیقه – اخبار

به روز شده: May 03, 2020, 10:01 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

نخست وزیر اعلام کرده بود 21-day مستند در کشور برای جلوگیری از گسترش رمان coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 2000 نفر در کشور است.

نخست وزیر آغاز سخنرانی خود با تشکر از مردم برای وحدت خود را در 22 مارس به قدردانی از افرادی که مشغول به کار در خدمات ضروری با بیرون آمدن در بالکن و کف زدن دست خود را. او furthur خواسته همه برای خاموش چراغ در خانه برای 9 دقیقه در مارس 5 ساعت 9 و نور شمع و diyas و نمایش همبستگی با.

او تشکر کرد این کشور به صورت بی سابقه ای به نظم و انضباط و حس سرویس توسط مردم در طول coronavirus مستند. “ما نه تنها در مبارزه با رمان کروناویروس گفت:” مودی.

نخست وزیر نارندرا مودی همچنین اذعان کرد که چگونه مردم بیرون آمد و در مارس 22. او گفت: “راه شما پرداخت می شود قدردانی به مردم مبارزه با COVID19 در مارس 22 تبدیل به یک مدل که در حال شبیه سازی توسط کشورهای دیگر است. Janata مقررات منع رفت و آمد & زنگ زنگ/clanging, ظروف ساخته شده در کشور آگاه از آن وحدت میان این زمان به چالش کشیدن.”

او افزود: “امروز وقتی کرور از مردم در داخل خانه و سپس برخی از ما ممکن است فکر می کنم که چگونه آنها را به مبارزه در این نبرد در برابر #COVID19 به تنهایی. پرسش ممکن است در ذهن شما ؟ اما لطفا به یاد داشته باشید هیچ یک از ما به تنهایی است. قدرت 130 کرور سرخپوستان است که با هر یک از ما.”

در روز پنج شنبه او تا به حال تعامل با وزرای ارشد از طریق ویدئو کنفرانس به بحث در مورد اقدامات برای مبارزه با COVID-19.

او همچنین تشکر ایالات متحده برای حمایت از تصمیم مستند به دلیل است که هند دست به برخی از موفقیت در محدود کردن گسترش COVID-19.

در آدرس خود را به این کشور در مارس 24, نخست وزیر اعلام کرده بود 21-day مستند در کشور برای جلوگیری از گسترش رمان coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 2000 نفر در کشور است.

در طول تاریخ و زمان آخرین “Mann Ki Baat” در COVID-19 موضوع مربوط به نخست وزیر کرده بود عذر خواهی کرد به هموطنان برای گرفتن تصمیم دشوار کامل مستند. “وجدان من می گوید شما را ببخشد من,” او گفت:.

(با ورودی از آنی)

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de