ساعت مودی می پرسد برای مدرج طرح به آرامی باز ادارات در غیر hotspot مناطق

ساعت مودی می پرسد برای مدرج طرح به آرامی باز ادارات در غیر hotspot مناطق – اخبار

انتشار: May 06, 2020, 18:13 IST | سازمان |

حاکی از این است که مستند اقدامات و اجتماعی فاصله باید دست در دست نخست وزیر نارندرا مودی گفت که ضروری است که استراتژی برای شرایط اورژانس یک بار مستند به پایان می رسد

Prime Minister Narendra Modi. Pic: AFP

نخست وزیر نارندرا. عکس: AFP

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه گفت که مدرج طرح به آرامی باز بخش که در آن نقاط هستند نه موجود باید ساخته شود. پرداختن به جلسه شورای وزیران PM مودی نشان داد که درجه باز از مستند آغاز خواهد شد.

“او اشاره کرد که مدرج طرح به آرامی باز بخش که در آن نقاط مهم نیست موجود باید اضافه کرد که این بحران ارائه می دهد یک فرصت برای تبدیل شدن به خود وابسته در بخش پزشکی گفت: در بیانیه ای که از دفتر نخست وزیر (PMO).

سه هفته مستند اعلام شده توسط نخست وزیر به پایان می رسد در تاریخ 14 آوریل.

در مورد تاثیر Covid-19 در اقتصاد, نخست وزیر گفت که دولت باید در جنگ-جای پا برای کاهش تاثیر اضافه کرد که این وزارتخانه باید آماده تداوم کسب و کار طرح.

حاکی از این است که مستند اقدامات و اجتماعی فاصله باید دست در دست نخست وزیر گفت که ضروری است که استراتژی برای شرایط اورژانس یک بار مستند به پایان می رسد.

نشان می دهد آماده سازی برای یک پست-مستند دوره او خواسته وزیران به تهیه یک لیست از ده تصمیمات عمده و ده اولویت مناطق تمرکز هنگامی که مستند به پایان می رسد در حالی که آنها را تشویق به شناسایی و اجرای در انتظار اصلاحات در وزارتخانه.

ساعت مودی همچنین نشان داد که در آدرس خود را که هند از هم اکنون باید برای ساخت بیشتر بومی قابلیت و ظرفیت. در حالی که ذکر است که با توجه به چالش های اورژانس کشور نیاز به کاهش وابستگی به کشورهای دیگر از او پرسید: تمام ادارات برای حفظ یک هدف شاخص در چگونه کار خود را ترویج خواهد شد ” را در هند.

همچنین مهم است برای اطمینان از وجود ازدحام در PDS مراکز حفظ نظارت موثر را به عمل در رسیدگی به شکایات و جلوگیری از سیاه بازاریابی و افزایش قیمت ملزومات, او گفت:.

نخست وزیر گفت که رفاه کشاورزان است که از اهمیت بسزایی برخوردار است. او همچنین گفت که دولت ارائه همه ممکن است کمک به کشاورزان در فصل برداشت. در این راستا او پیشنهاد بهره برداری از فن آوری و تشویق اکتشاف از راه حل های نوآورانه مانند استفاده از ‘کامیون aggregators’ به اتصال کشاورزان با mandis روی خطوط برنامه مبتنی بر خدمات تاکسی.

او همچنین با تاکید بر نیاز به تدبیر یک استراتژی برای اطمینان از تامین قبیله ای محصولات به طوری که منبع درآمد منبع indigeneous قبیله ای مردم دست نخورده باقی می ماند.

نخست وزیر تاکید بر اهمیت نظارت به طور مداوم و اطمینان حاصل کرد که مزایای PM Garib Kalyan Yojana حفظ و رسیدن به آن در نظر گرفته شده بهره مند در شیوه ای بدون درز. او افزود که برنامه ریزی ترکیب باید امکان گسترش بیشتر ویروس. وجود دارد باید نظارت مستمر برای حفظ جدول زمانی تولید داروهای ضروری و حفاظت از تجهیزات.

سطح خرد-برنامه ریزی ضروری است برای حفظ خطوط عرضه و در دسترس بودن از ملزومات او اضافه شده است.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>