انگشت کوچک Roshan صعود یک درخت و ثابت تناسب اندام بدون محدودیت, پسر, Hrithik Roshan شگفت زده است!


به او Instagram حساب انگشت کوچک Roshan مشترک چند عکس که در آن او می تواند دیده می شود بالا رفتن از درخت به خودش فشار. Hrithik Roshan شگفت زده است و همه را دوست دارم!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Pinkie Roshan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/انگشت کوچک روشن

سن فقط یک عدد است و آن را تا به چیزی برای انجام با شور و پشتکار است. و این چیزی است که Hrithik Roshan مادر انگشت کوچک روشن ثابت شده است با آخرین Instagram post. وجود دارد دو پست که شما را دور ضربه و الهام بخش شما را به هیچ وجه ، ممکن است ما فقط اضافه کردن آنها را نیز شما را به اهداف تناسب اندام.

پست های خود را در مورد بالا رفتن از درخت و او در واقع می تواند به بسیاری از مردم یک اجرا برای پول خود را. در اولین پست او با استفاده از هشتگهای – همه چیز در مورد فشار فراتر از نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو است. Hrithik نمی تواند کمک کند اما می گویند – شگفت انگیز است.

نگاهی به حق در اینجا:

در دومین Instagram پست که تا به حال دو عکس او به درستی گفت که در تلاش است بهتر از هیچ چیز یک گام به جلو برای دستیابی به این هدف است. این بازیگر نوشت: – عاشق, به دنبال یک قلب است. یک نگاه حق در اینجا:

آیا این پست الهام بخش?

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de