پیک نیک اجازه ردیف: BJP رهبر Kirit Somaiya می خواهد عمل نه بررسی

پیک نیک اجازه ردیف: BJP رهبر Kirit Somaiya می خواهد عمل نیست و تحقیقات – اخبار

به روز شده: Apr 11, 2020, 10:19 IST | Hemal Ashar | بمبئی

Somaiya یو پی اس حول و حوش در Wadhawan furore; تماس کلاهبرداری-آلوده برادران bhagedu’ می گوید ارسال اصل کار ترک است ‘پنجره پانسمان’

Kirit Somaiya. File pic

Kirit Somaiya. فایل عکس

Kirit Somaiya از Bharatiya Janata Party (BJP) در دریچه گاز کامل مبارزه با حالت مصرف در ماهاراشترا دولت بیش از لا امور Wadhawan.

Somaiya گفت: “دولت اصلی کار (ویژه), صفحه اصلی گروه آمیتا گوپتا بود در مرخصی اجباری فرستاده و در عین حال این است که به اندازه کافی عمل ؟ من که پنجره پانسمان. او باید بلافاصله به حالت تعلیق درآمد.”

Somaiya افزود: “گوپتا بودن از جمله یک افسر ارشد دانستن Wadhawan محل باید هشدار بانک مرکزی به حرکت بازداشت. به جای او می ایستد به جرم ‘bhagedu ko bhagaane ke liye’.

Somaiya نیز گفت: در اجرای مدیریت (ED) اصطلاحات اگر کسی جواب نمی احضار سه بار و سپس یکی نامیده می شوند یک absconder. “ما نباید چشم پوشی از این واقعیت است که بانک مرکزی صادر کرده است غیر bailable حکم بازداشت آنها است.”

Somaiya همچنین با اشاره به این که Gupta شد نظارت بر پلیس بمبئی اقدام علیه Wadhawans. “به یاد بگیرند که همان فرد است با توجه به نامه گفت: در اثر است که آنها مردم خوب و نزدیک به او… به Wadhawans کمک کرد که آنها را دست انداختن این مستند و سفر به Mahabaleshwar است مربوط می شود و یکی فکر می کنم این امکان وجود دارد که از نفوذ کرد.”

Somaiya گفت: “اگر Gupta ادعا می کند مانند در برخی از گزارش ها که او نوشت: نامه ای در دستور برخی از یو پی اس پس چه شد این فشار — کسی بسیار قدرتمند و یا برخی بسیار pawar-ful parivar?” برای اخذ تاییدیه آن را دریافت کنید-بازگشت زمان در کنگره-NCP-شیو سنا داد دولت است. در پایان دریافت متعدد jibes به عنوان یک دولت که چشم به عنوان defaulters مانند Nirav Modi, Vijay Mallya, Mehul Choksi تضعیف خارج از هند BJP کشیدن هیچ مشت در حال حاضر.

BJP سخنگوی Niranjan شتی گفت: “قبلا یک Sena سخنگوی ادعا کرده بود که بی جی پی به حال برخی از نقش خود در اجازه دادن به Nirav مودی دور. امروز دولت را افسر ارشد چه کسی می داند که اد چشم خود را بر Wadhawans در واقع به آنها می دهد نامه ای که او یک دوست خانوادگی که از نظر اخلاقی او را به اطلاع مقامات که آنها در این مکان. سپس فراموش نکنید که Wadhawans سفر از Khandala. کسی انجام داده این نامه که در اصل به Khandala از بمبئی. این است که کسی ؟ رسمی شده اند باید مورد استفاده قرار گیرد برای این منظور است.”

NCP رهبر نواب ملک ناودان Somaiya گفت: “Somaiya شده است و صحبت های زیادی در مورد این مسئله است. ما باید به یاد داشته باشید که Somaiya شناخته شده است برای اظهارات بیهوده و بیمعنی و رد شد یک نامزدی حزب خود را برای همان. باید توجه خود را به غیر مسئولانه و بی اساس شد.” ملک افزود که این مرکز رایگان برای اقدام علیه Gupta اگر به خواست آنها و آنها را خوش آمدید.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de