خرید رپورتاژ

عکس از حلقه زندگی Ram, Arun Govil تماشای Ramayan با خانواده اش است روند big time – سرگرمی

منتشر شده در: Mar 31, 2020, 09:42 IST | سرپرستان | بمبئی

در تصویر آرون Govil بازی رم در دهه هشتاد سریال دیده می شود ابتلا به Ramayan همه را دوباره و دوباره در صفحه اصلی.

Picture courtesy/video_movieeee's Instagram account

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/video_movieeee را Instagram account

یک عکس فوری از آرون Govil تماشای Ramayan در تلویزیون با نوه او رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی. در تصویر این بازیگر کهنه بازی رم در دهه هشتاد سریال دیده می شود ابتلا به نشان می دهد همه را دوباره و دوباره در صفحه اصلی.

در حالی که “Ramayan” است که retelecast در Doordarshan همراه با چندین محبوب دیگر سریال که از دوران — مانند “Mahabharat”, “Byomkesh Bakshi” و “سیرک” — مخاطبان است که با داشتن یک راش نوستالژی به عنوان این نشان می دهد که تحت سلطه تلویزیون در Doordarshan عصر از تلویزیون است.

صحبت کردن در مورد اینکه چرا این مهم است که به سازمان دیده بان دهه هشتاد tele-حماسه یک بار دیگر آرون Govil به تازگی گفته سرپرستان: “نسل جدید را فرصتی برای تماشای آن است. آنها را وادار به درک اخلاق و معارف و ارزش های Ramayan. اگر آنها را به تماشای آن با خانواده آنها می توانند ارتباط برقرار کردن نیز می باشد. در صورتی که نمایش داده شد و سپس اعضای خانواده خود را از نسل های قدیمی تر می توانید توضیح همه چیز است. آن است که یک خانواده را نشان می دهد. چگونه روابط باید…نشان داده شده است که در نشان می دهد. مثبت وجود دارد. در حال حاضر وجود دارد یک مستند شما نمی توانید به هر نقطه. بنابراین تماشای آن خواهد شد یک راه خوب برای استفاده از زمان است.”

“Ramayan” یک هندی, تاریخی, درام, حماسه, سریال تلویزیونی است که پخش در طول 1987-1988. این سریال ایجاد شد نوشته و کارگردانی شده توسط Ramanand ساغر.

نشان می دهد همچنین, ویژه, Deepika Chikalia به عنوان سیتا, Arvind Trivedi به عنوان Raavan و دارا سینگ به عنوان هانومان.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان