عکس از دکتر چروکیده پالم پس از پوشیدن دستکش برای 10 ساعت می رود ویروسی در توییتر

عکس از دکتر چروکیده پالم پس از پوشیدن دستکش برای 10 ساعت می رود ویروسی در توییتر – اخبار

به روز شده: Jun 24, 2020, 19:51 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

پزشکان پرستاران و دیگر کادر پزشکی کار کرده اند برای ساعت های طولانی پوشیدن PPE کیت و ماسک. یک عکس به تصویر می کشد که چگونه شیفت های طولانی در بیمارستان ها شده است در نظر گرفتن فیزیکی تلفات در پزشکی حرفه ای رفته ویروسی در توییتر

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

به عنوان هند قرقره تحت coronavirus شیوع پزشکان و کارکنان پیراپزشکی در سراسر کشور کار کرده اند و بی وقفه برای ارائه بهترین مراقبت برای بیماران. خط مقدم بهداشت و درمان کارگران که در حال قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر و همچنین باید اطمینان حاصل شود که آنها نمی حامل ویروس بازگشت به خانه.

برای کمک به نجات بیماران و پزشکان و پرستاران و دیگر کادر پزشکی کار کرده اند برای ساعت های طولانی پوشیدن PPE کیت و ماسک. یک عکس به تصویر می کشد که چگونه شیفت های طولانی در بیمارستان ها شده است در نظر گرفتن فیزیکی تلفات در پزشکی حرفه ای رفته ویروسی در توییتر.

عکس به اشتراک گذاشته شده در سایت میکرو وبلاگ نویسی توسط افسر IAS Awanish شاران, نشان می دهد وضعیت کف یک دکتر پس از حذف PPE کیت و پس از اتمام خسته کننده ده-تغییر ساعت در یک بیمارستان.

نقطه خط مقدم بهداشت و درمان کارگران به عنوان “قهرمانان” شاران نوشت: “این دست از یک دکتر پس از برداشتن پزشکی پیشگیرانه کت و شلوار و دستکش و پس از 10 ساعت از وظیفه. سلام به خط مقدم قهرمانان.”

به اشتراک گذاشته شده در ژوئن 19 تصویر را به دست آورد بیش از 46,000 دوست دارد و بیش از 8,100 رسانهها تا کنون و شمارش. کاربران اظهار نظر در پست, بود, واکنش, اما بسیاری از ستایش پزشکی حرفه ای که در حال تلاش سخت برای جلوگیری از گسترش ویروس.

در اینجا چگونه Twitterati واکنش نشان داد در این پست:

ماه گذشته هلیکوپتر و هواپیماهای جنگنده پرواز بیش از بيمارستان به عنوان ارتش هند, هند نیروی دریایی و نیروی هوایی هند پرداخت اهدای گل و ادای احترام به بهداشت و درمان کارگران و دیگران درگیر در مبارزه با COVID-19. هواپیماهای باران گل گلبرگ در برخی از بیمارستان ها در کشور است که در حال درمان coronavirus بیماران.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK