فیل سیمونز می گوید: او به لحاظ نژادی در انگلستان لیگ کریکت

فیل سیمونز می گوید: او به لحاظ نژادی در انگلستان لیگ کریکت – ورزش

به روز شده: Jun 23, 2020, 14:07 IST | ANI | منچستر (انگلستان)

سیمونز بود حیاتی دندانه دار در Leicestershire, تیم ملی که موفق به کسب قهرمانی شهرستان در سال 1996. او همچنین در لیگ در انگلستان در 80s و 90s

Phil Simmons

فیل Simmons

غرب هند مربی فیل سیمونز نشان داد که او در معرض نژادی, سوء استفاده خود را در طول لیگ کریکت روی لئامت دادن در انگلستان است.”

سیمونز بود حیاتی دندانه دار در Leicestershire, تیم ملی که موفق به کسب قهرمانی شهرستان در سال 1996. او همچنین در لیگ در انگلستان در 80s و 90s.

“من مواجه می شوند بسیار کمی از نژادپرستی در لیگ. در شهرستان کریکت من واقعا مواجه می شوند که بسیار. اما من مواجه می شوند آن را در لیگ” ESPNCricinfo به نقل سیمونز عنوان کرد و گفت.

“این یک چیز خوب به چهره است. به خصوص در لیگ که در آن شما توسط خودتان گاهی اوقات. آن را تحت تاثیر همسر من زمانی که من وجود دارد. این یک چیز خوب. من در سه یا چهار لیگ های مختلف. این یکی خاص لیگ در شمال,” او اضافه شده است.

سیمونز نیز تایید کرد که غرب هند تیم ملی را نشان می دهد همبستگی خود را با سیاه و سفید زندگی مهم جنبش زمانی که سری تست در برابر انگلستان آغاز می شود.

“ما قطعا در حال فکر کردن در مورد چیزهایی که ما می تواند به ما نشان می دهد همبستگی با جنبش. ما قطعا باید برنامه ای برای نشان دادن وحدت ما و ما به پشتوانه آن” سیمونز گفت.

“چت با زبان انگلیسی در حال در رفتن و در پایان این هفته خواهیم دید که آنچه که ما می توانید انجام دهید با هم,” او اضافه شده است.

“سیاه زندگی از ماده” جنبش اتحاد به دست آورده حرکت بودند که بعد از یک آفریقایی-آمریکایی به نام جورج فلوید پس از یک افسر پلیس بعد از شناسایی به عنوان درک چوین فشرده زانو خود را در Floyd گردن.

تا کنون پس از فلوید مرگ بسیاری از ورزشکاران آمده اند به صحبت در مورد تجربه خود را با نژاد پرستی.

Windies باز رودخانه Chris Gayle همچنین گفت که او تا به حال با آن مواجه نژادپرستی و افزود که این یک اسطوره است که از تهدید نژاد پرستی وجود دارد فقط در فوتبال است.

Daren سامی نیز به اتهام نژاد پرستی در SunRisers Hyderabad اردوگاه در طول 2014 IPL.

لیگ برتر تا به حال سر خود را به حالت تعلیق در فصل گذشته در هفته و تمام تیم ها شده اند ارسال یک پیام قوی برای نشان دادن همبستگی با ‘Black Lives Matter’ جنبش است.

همه تیم ها شده اند با گرفتن یک زانو برای نشان دادن حمایت خود را در حالی که لباس تمام تیم های ‘Black Lives Matter’ نوشته شده بر روی آنها.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de