پیتر کروچ در حال حاضر چشم Crufts جایزه بین المللی نشان می دهد سگ


مدل Abbey Clancy نشان می دهد فوتبالیست سابق شوهر دولا با هدف آموزش لابرادور سانی و پیروزی انگلستان آرزو سگ نشان می دهد

Peter Crouch and Abbey Clancy

پیتر کروچ و Abbey Clancy

سابق انگلستان فوتبالیست پیتر کروچ برنامه ای برای ورود به Crufts بین المللی نشان می دهد سگ برگزار شد و در انگلستان و راه رفتن دور با جایزه. پیتر و مدل, همسرم, Abbey Clancy که جدید لابرادور به نام سانی بودند را تکذیب کرد ورود این در ماه مارس. و ستاره فوتبال مصمم است را به نفع خود عنوان آرزو با سگ حیوان خانگی خود را در سال 2021.

در آخرین قسمت از این که پیتر کراوچ, پادکست, پیتر گفت: “ما نمی تواند رسیدن به Crufts آخرین زمان بنابراین ما در حال تلاش برای آموزش این پسر بد است.”

در ضمن ابی نشان داد: “او دوست دارد گرفتن در قفس با سگ. سگ, قفس, بزرگترین, یکی از ما می تواند در آمازون است. و آن را متناسب با پیتر و تمام چهار فرزند و سگ. او در تلاش برای آموزش او برای کمی biccies. او یک مربی خوب است. او دوست ندارد به شکست در هر چیزی. بنابراین بعد از تمام Crufts قسمت او گفت: “من میخوام آموزش یک سگ پس از آن من میخوام وارد کنید و آن را به Crufts’.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de