PETA India با این نسخهها کار با اوجائین پلیس برای دستگیری متجاوزین که غرق سگ در ویدئو ویروسی

PETA India با این نسخهها کار با اوجائین پلیس برای دستگیری متجاوزین که غرق سگ در های ویروسی – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 24, 2020, 20:45 IST | Ranjeet Jadhav | بمبئی

PETA India ثبت اطلاعات گزارش (شاه) و کار با اوجائین پلیس برای پیدا کردن عاملان و اطمینان حاصل شود که آنها دستگیر شدند

A screenshot from the video

یک تصویر از این ویدئو

پس از ارائه پاداش و ساخت در سراسر کشور درخواست تجدید نظر برای کمک به شناسایی دو مرد نشان داده شده در یک ویدیو به تساوی یک جامعه سگ با دهان و پا و پرتاب او را به یک برکه غرق در حالی که پرتاب سنگ در افراد برای درمان اخلاقی از حیوانات (PETA) هند ثبت اطلاعات گزارش (شاه) و کار با اوجائین پلیس برای پیدا کردن عاملان و اطمینان حاصل شود که آنها دستگیر شدند. در صنوبر جرم رزرو شده است در بخش 34 و 429 از قانون مجازات اسلامی (IPC) و بخش 11(1)(a) از قانون پیشگیری از ظلم به حیوانات (PCA) قانون 1960. پس از شنیدن در مورد سگ گرفتاری, Athiya Shetty, Suniel Shetty و Heena Sidhu مشترک این حادثه در رسانه های اجتماعی.

بخش 34 IPC آدرس اعمال مجرمانه مرتکب شده توسط چند نفر در پیشبرد هدفی مشترک و در بخش 429 ممنوع بازیگوش کشتن یک حیوان, ساخت مجرم مسئول به مجازات پنج سال زندان با یا بدون جریمه.

“PETA India ستایش تلاش های گرفته شده توسط اوجائین پلیس و سپاسگزار برای حمایت ارائه شده توسط ویژه بازرس کل پلیس از اورنگبد محدوده Dr Ravinder Singal, IPS, و تیم خود را از افسران کمک به ردیابی متهم به Panchampura در اوجائین است که همچنین منبع این ویدئو می گوید:” PETA India, همکار مدیر Emergency Response Team دیدار Ashar. “پس افرادی که بی رحمانه به حیوانات اغلب در حرکت به آسیب رساندن به انسان ضروری است برای عموم به گزارش موارد ظلم به حیوانات مانند این یکی برای همه, ایمنی است.”

PETA India – که شعار می خواند و در بخشی که “حیوانات هستند نه ما به سوء استفاده در هر راه” – اشاره می کند که تحقیقات نشان می دهد که افرادی که مرتکب اعمال ظلم و ستم علیه حیوانات اغلب مجرمین که در حرکت به صدمه زدن به سایر حیوانات و یا انسان است. در یک مطالعه از قربانیان خشونت های خانگی و 60 درصد از زنان گفتند که خود سوء استفاده همکاران به حال صدمه یا کشته شدن سگ خود و یا حیوانات دیگر. در حالی که قانون مجازات اسلامی حمل سختگیرانه مجازات PETA India طولانی مبارزات انتخاباتی برای تقویت ملت PCA عمل 1960 که شامل منسوخ شده ناکافی مجازات مانند حداکثر جریمه تنها 50 تومان برای محکوم اولین بار مجرمین است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de