مردم درک نمی کنند چه اطفال از طریق: Ravichandran Ashwin

مردم درک نمی کنند چه اطفال از طریق: Ravichandran Ashwin – ورزشی

به روز شده: مارس 21, 2020, 12:17 IST | ANI | دهلی نو

Ashwin انجام شد یک Instagram live session در مقام رسیدگی IPL در حق رای دادن دهلی نو پایتخت و پس از آن بود که Ashwin خواسته شد به بحث در موضوع سلامت روان

Ravichandran Ashwin

Ravichandran Ashwin

باز کردن در موضوع بهداشت روان, عنکبوتی که تار میتند Ravichandran Ashwin روز چهارشنبه گفت که گاهی اوقات مردم نمی فهمم چه اطفال از طریق رفتن و افزود که وجود دارد یک تابو در مورد مردم ابراز نظرات خود را.

Ashwin انجام شد یک Instagram live session در مقام رسیدگی IPL در حق رای دادن دهلی نو پایتخت و پس از آن بود که Ashwin خواسته شد به بحث در موضوع بهداشت روان.

“برای من در کریکت وجود همه این تابو در مورد مردم ابراز نظرات خود را لحظه ای به شما می گویند شما هستند به خوبی احساس ذهنی مردم شروع به گفتن شما نیست که قوی و شجاع شما نمی فهمید چه کریکت می رود از طریق در حرفه خود یک کریکت است که زندانی در یک اتاق هتل است و او را در جاده ها برای بخش عمده ای از زمان شما از دست دادن روابط در همه زمان ها به خاطر شما همه چیز را در خط به کریکت شما مردم درک نمی کنم این همه قادر به کسی اعتماد بسیار مهم است” گفت: Ashwin.

“این است که یک فضای رقابتی مردم چشم دوخته اند برای لکه های آن است که بسیار سالم به کسی تکیه می کنند به بحث در مورد ضعف بنابراین مهم است که به کسی که شما می توانید اعتماد در درون تیم او اضافه شده است.

در سال گذشته استرالیا Glenn Maxwell کرده بود تصمیم گرفت به یک استراحت از کریکت برای مراقبت از سلامت روان خود را.

استرالیا خواهد Pucovski نیز خواسته تیم مدیریت به نظر او برای این آزمون برای اولین بار در برابر پاکستان در سال گذشته با توجه به سلامت روحی و روانی دلایل.

سال گذشته هند کاپیتان Virat Kohli تا به حال مورد تحسین قرار گرفته ماکسول برای باز کردن در جنگ و پس از آن Kohli نیز افتتاح شد تا در مورد او مبارزات خود را در زمینه کریکت.

“بسیار صادقانه همه تمرکز بر آنچه آنها نیاز به انجام. آن را دشوار است برای هر کسی که به کشف کردن آنچه در جریان است در اطراف یکی دیگر از ذهن فرد است. من از طریق یک مرحله در زندگی حرفه ای من که در آن من احساس آن را پایان جهان است. در انگلستان 2014, من نمی دانم چه باید بکنید و چه برای گفتن به هر کسی و چگونه به صحبت می کنند و چگونه به برقراری ارتباط” Kohli گفته بود.

“من نمی تواند داشته باشد گفت: من احساس بزرگ ذهنی و من باید به دور از بازی چون شما هرگز نمی دانید که چگونه از آن گرفته شده است. بنابراین من فکر می کنم این چیزها باید از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که اگر شما فکر می کنم که یک بازیکن مهم است که به اندازه کافی برای تیم یا کریکت هند برای رفتن به جلو. من فکر می کنم آنها باید پس از نگاه,” او اضافه شده است.

33-year-old Ashwin بازی های برگزار شده است 71 آزمون تا کنون مدیریت به سر 365 درها در به طور متوسط از 25.43.

Ashwin گذشته دیده می شود در عمل در طول هند از دو بازی سری تست در مقابل نیوزیلند در اوایل این سال است.

او می شده اند در عمل برای دهلی نو پایتخت هند Premier League (IPL) اگر این مسابقات آغاز شده بود در مارس 29.

این مسابقات به طور نامحدود به حالت تعلیق در آمد با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>