پنگوئن: که شخص پشت نقاب? رمز و راز ادامه دارد!

پنگوئن: که شخص پشت نقاب? رمز و راز ادامه دارد! – سرگرمی

انتشار: Jun 17, 2020, 19:32 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

فراموش نشدنی تبلیغی آینده هیجان انگیز پنگوئن رو بسیاری از مردم است و هر کس بدانم که شخص پشت نقاب است. به نظر می رسد حتی خدمه نمی دانم!

Picture Courtesy: PR

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: روابط عمومی

تریلر برای آمازون نخست تصویری آینده رمز و راز, هیجان انگیز نام فیلم پنگوئن های ایجاد شده کاملا هم بزنید در میان مخاطبان تا کنون از انتشار آن. سازندگان این فیلم تا به حال کفن مخاطبان با یک پارچه از رمز و راز بر کسی که نقش تبه کار در فیلم و ظاهرا تنها چند که درگیر در فرایند ساخت این فیلم می دانم که بازیگر است!

به پاریس کارگردان فیلم Eshavar Karthic سهام “من می خواستم برای نگه داشتن عنصر از رمز و راز و هیجان رفتن در سراسر. برای این منظور هیچ یک از اعضای خدمه نیز می دانستند که این دشمن بود که در پشت ماسک. ما تیراندازی شد با یک تیم کوچک و آن را حتی سخت تر برای حفظ این تعلیق با کمتر مردم است.”

مدیر بیشتر افزود: “هر کس می تواند ساخت یک حدس می زنم اما هیچ کس نمی دانست. من می خواستم هر کس به اشکار در پایان است که آن را تمام شده واقعی و با هیجان انگیز. همه پریدن بود زمانی که ما تیراندازی شد اوج صحنه زیرا آنها خیلی زیاد است.”

همه بینندگان را تنها پیدا کردن که نقش بخشی از آنتاگونیست در تریلر روانی فیلم تنها پس از انتشار آن جایی که اعضای نخست در هند و در بیش از 200 کشور و منطقه در سراسر جهان می تواند بسیار در انتظار فیلم. اما آنچه مخاطب می داند این است که این فیلم ستاره Keerthy Suresh به عنوان شخصیت.

پنگوئن های تولید شده توسط Karthik Subbaraj زیر پرچم خود را سنگ روی نیمکت فیلم ها و نیز تولید شده توسط Kaarthekeyen, Santhanam, Sudhan Sundaram و Jayaram تحت شور Studios. این فیلم به ضرب گلوله کشته شده است به طور همزمان در تامیل و تلوگو و نیز منتشر خواهد شد در یک مالایالامی-نسخه دوبله. بنابراین در چسبیدن و علامت گذاری تقویم خود را به عنوان فیلم منتشر شده در ژوئن 19 سال 2020 است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im