مروارید V پوری در Naagin 3 شرکت ستاره Karishma Tanna: او هرگز اجازه دهید من احساس تنهایی

مروارید V پوری در Naagin 3 شرکت ستاره Karishma Tanna: او هرگز اجازه دهید من احساس تنهایی می کنم – سرگرمی

انتشار: Jun 11, 2020, 13:20 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

بازیگر تلویزیون مروارید V پوری به تازگی باز کردن در مورد زندگی خود را در شهر رویاها و کار در صنعت تلویزیون.

Karishma Tanna with Pearl V Puri. Picture/Pearl's Instagram account

Karishma Tanna با مروارید V پوری. عکس/مروارید Instagram account

مروارید V پوری شد نام خانواده پس از روی لئامت دادن خود را در بسیار محبوب supernatural TV series Naagin 3. بی باک بازیگر نیز دیده می شود در صابون مانند Phir Bhi Na Maane…Badtameez Dil, Naagarjuna – Ek Yoddha و Bepanah Pyaar, در میان دیگران.

به تازگی در مصاحبه ای با ETimesمروارید V پوری باز کردن در مورد زندگی خود را در شهر رویاها و کار در صنعت تلویزیون. او همچنین صحبت در مورد خود Naagin 3 شرکت ستاره Karishma Tanna, و چگونه او همیشه وجود دارد برای او. او گفت: “Karishma Tanna یکی از این دوستان که هرگز اجازه دهید من احساس تنهایی می کنم در این شهرستان است. او نقش بسیار مهمی را در مراقبت از من. او همیشه وجود دارد برای من او است که هنوز هم وجود دارد و mera bahut saath diya hai.”

Naagin 3
Karishma Tanna و مروارید V پوری در Naagin 3

او در ادامه گفت که علاوه بر Tanna, او تا به بسیاری از دوستان دیگر هم که تحت درمان او را مانند خانواده. “من احساس می کنم زمانی که شما خوب به مردم شما مردم خوب بیش از حد. ماندن به تنهایی بسیار دشوار است بنابراین شما نیاز مردم به تکیه می کنند و احساس می کنید که کسی وجود دارد برای شما” مروارید گفت.

صحبت در مورد ‘naagins’ مروارید V پوری گفته بود در یک مصاحبه با mid-day “من دیده ام یک naagin در زندگی واقعی است. اما من با تجربه فعالیت های ماوراء الطبیعه به عنوان یک کودک. وقتی من هفت حس کردم ارواح در اطراف من. همه چیز وجود دارد, این همه در مورد آنچه شما به آن اعتقاد داریم. من معتقدم naagins وجود داشته باشد. اگر کسی معتقد به وجود خدا است, پس از آن وجود دارد باید یک شیطان بیش از حد.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de