PCB می کشد تا محمد حافظ برای صدای جیر جیر در مورد Sharjeel خان

PCB می کشد تا محمد حافظ برای صدای جیر جیر در مورد Sharjeel خان – ورزشی

به روز شده: Apr 23, 2020, 10:47 IST | PTI | کراچی

حافظ که تا به حال نیز در برابر باز گشت از محمد Aamir به پاکستان اردوگاه چند سال پشت صفحهی توئیترش نوشته: “نباید ما مجموعه ای از استانداردهای عزت و غرور بالاتر از هر استعداد فوق العاده’ به نمایندگی از پاکستان. فقط پرسیدن.”

Mohammad Hafeez

Mohammad Hafeez

هیات کریکت پاکستان است مواخذه محمد حافظ برای بازجویی آلوده Sharjeel خان به بازی بازگشت و گفت ارشد همه طفیلی باید “تمرکز خود را در بازی” به جای نخوری بازیکنان دیگر و یا نظرات در PCB سیاست.

39 ساله حافظ در روز شنبه مورد سوال PCB تصمیم به ارائه Sharjeel دیگر فرصتی برای بازی در تیم ملی پس از اتمام دو و نیم سال ممنوعیت برای نقطه تثبیت.

آن منجر به بحث در مورد PCB سیاست آلوده اجازه می دهد بازیکنان در تیم ملی. “بازیکنان فعلی نباید بالا رفتن در رسانه های اجتماعی به انتقاد از بازیکنان دیگر و یا بحث در مورد آنچه که سیاست های کریکت مدیره باید یا نباید داشته باشد” PCB مدیر عامل وسیم خان به نقل از به نقل از ‘ESPNCricinfo’. “آنها می توانند نظرات خود را در مورد چیزهای مختلف در مورد کریکت جهان و کریکت به طور کلی و نه در مورد حقوق و اشتباهات بازیکنان و تخته و آنها باید ترک که به کریکت بورد به آنها پاسخ دهید.”

Sharjeel بود با یک سیلی پنج سال ممنوعیت برای نقش خود را در سال 2017 پاکستان سوپر لیگ رسوایی فساد اما هیئت مدیره به حالت تعلیق حکم او پس از “بی قید و شرط عذرخواهی” در ماه اوت سال 2019 پاکسازی خود بازگشت. Sharjeel به زودی تبدیل به کراچی پادشاهان در این سال PSL.

حافظ که تا به حال نیز در برابر باز گشت از محمد Aamir به پاکستان اردوگاه چند سال پشت صفحهی توئیترش نوشته: “نباید ما مجموعه ای از استانداردهای عزت و غرور بالاتر از هر استعداد فوق العاده’ به نمایندگی از پاکستان. فقط پرسیدن.”

وسیم گفت: حافظ باید با تمرکز بر روی بازی های خود را به جای صحبت کردن در مورد “درست و نادرست” از دیگر بازیکنان است. “من خواهد بود شخصا صحبت به محمد حافظ در مورد آن و من فکر نمی کنم آن جای خود را به انجام آن. هیچ بازیکن دیگر در جهان می کند که پس چرا باید ما بازیکنان پاکستانی انجام این کار ؟ “من فکر نمی کنم آنها هر فضا به انجام این کار است و من فکر نمی کنم آنها باید انجام دهند آن است. که من نظر شخصی” او گفت:. “به نظر من او باید تمرکز بر روی خود بازی تمرکز گذر موقت نظر او می دهد اما آیا به نظر شخصی در مورد بازیکنان دیگر.” روز جمعه PCB صادر کرده است نشان می دهد علت توجه به یکی دیگر از تست ضربه عمر اکمل برای نقض مبارزه با فساد کد با گزارش به روش نقطه ثابت.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im