Patralekhaa: پدر و مادر من در Shillong وحشت از آنجایی!

Patralekhaa: پدر و مادر من در Shillong وحشت از آنجایی! – سرگرمی

انتشار: May 20, 2020, 16:24 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Patralekhaa سهام نگرانی های خود را به عنوان او نشان می دهد که چگونه پدر و مادر او در شیللنگ در طول این مستند!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Patralekhaa

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Patralekhaa

اگر سرد داستان از سانجی دات و Mouni Roy و چگونه خانواده خود را گیر شد در این مستند به اندازه کافی نیست در حال حاضر بازیگر Patralekhaa باز کرده است تا در مورد چگونه پدر و مادر او در شیللنگ در طول این بیماری همه گیر. او به بمبئی آینه ریخته و قلب او را در همان.

صحبت کردن در مورد آن, او گفت: “پدر و مادر من در شیللنگ و من وحشت بوده است. این فقط در مورد یک مورد آن در مورد افرادی که در تماس با فرد آلوده. برادر من است که وجود دارد بیش از حد, بنابراین پدر و مادر من نمی خواهد که به سرمایه گذاری برای مواد غذایی, اما من هنوز نگران است.”

او همچنین صحبت در مورد چگونه همه چیز و زندگی تغییر کرده با توجه به آنچه که unarguably یکی از بدترین بحران در تاریخ است. برخی از مردم در حال انجام مطلقا هیچ چیز و بسیاری از آنها شده است به طور مداوم کار از خانه. “حتی در روزهای یکشنبه پدر من مشغول به کار در شرکت خود را. زمان ورقه زمانی که شما مشغول هستند اما با داشتن هر چیزی را به انجام می افزاید: به استرس” اظهار داشت: بازیگر.

و دقیقا همان چیزی است که او انجام می دهند در طول این مستند? هنگامی که این سوال پرسید او می گوید: “من شده است بازی Ludo با دوستان, من فقط برنده بازی است.” ما امیدواریم که پدر و مادر او هستند و امن و آنها می توانند ملاقات دختر خود را به زودی!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de