بیماران بسیار خفیف COVID-19 علائم را خانه انزوا می گوید: وزارت بهداشت

بیماران بسیار خفیف COVID-19 علائم را خانه انزوا می گوید: وزارت بهداشت – اخبار

انتشار: May 28, 2020, 14:21 IST | ANI | بمبئی

به عنوان در هر مورد واجد شرایط بودن برای صفحه اصلی انزوای فرد باید از نظر بالینی اختصاص داده شده به عنوان یک مورد بسیار خفیف/قبل از علامت مورد درمان پزشکی افسر

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده صادر شده است دستورالعمل برای خانه انزوا از مردم که یا بسیار خفیف COVID-19 علائم و یا در زمان قبل از علامت فاز. این بیماران با شرط خود انزوا تسهیلات در محل اقامت خود را در حال حاضر باید این گزینه برای خانه انزوا.

“طبق دستورالعمل های موجود در طول مهار فاز بیماران باید از نظر بالینی اختصاص داده که بسیار خفیف/خفیف متوسط یا شدید و بر این اساس مراجعه به COVID مرکز مراقبت اختصاص داده شده COVID مرکز بهداشت و یا اختصاص داده شده COVID بیمارستان بود. اما بسیار خفیف/قبل از بيماران علامت دار با داشتن تسهیلات لازم در/اقامت برای خود انزوا خواهد باید این گزینه برای خانه انزوا” این وزارتخانه اعلام کرد.

به عنوان در هر مورد واجد شرایط بودن برای صفحه اصلی انزوای فرد باید از نظر بالینی اختصاص داده شده به عنوان یک مورد بسیار خفیف/قبل از علامت مورد درمان پزشکی افسر. این وزارتخانه گفت که چنین مواردی باید تسهیلات لازم را برای اقامت خود در انزوا و همچنین برای quarantining خانواده تماس با ما.

“یک پرستار باید در دسترس به ارائه مراقبت در 24×7 اساس. یک لینک های ارتباطی بین پرستار و بیمارستان است که یک پیش نیاز برای کل مدت از خانه انزوا. مراقب و همه مخاطبین از جمله موارد باید هیدروکسی کلروکین پیشگیری طبق پروتکل و به تجویز درمان پزشکی افسر” آن را اعلام کرد.

همچنین وزارت بهداشت از مردم خواست تا به دانلود Aarogya Setu برنامه بر روی تلفن همراه و باید آن را فعال باقی می ماند در تمام زمانها (از طریق بلوتوث و Wi-Fi). علاوه بر این بیمار باید موافقت خود را برای نظارت بر سلامت و به طور منظم اطلاع رسانی وضعیت بهداشت و درمان به منطقه نظارت افسر بیشتر را دنبال کنید تا توسط تیم نظارت. “بیمار را در تعهد خود در انزوا و باید دنبال خانه قرنطینه دستورالعمل” وزارت گفت.

آن اضافه شده است که توجه فوری پزشکی باید به دنبال اگر جدی نشانه و یا نشانه توسعه است. این می تواند شامل اشکال در تنفس مداوم درد و فشار در قفسه سینه و روانی و سردرگمی و یا عدم توانایی در بیدار توسعه مایل به آبی و نرمی لب ها/صورت و به عنوان توصیه شده توسط درمان های پزشکی افسر.

بيماران تحت خانه انزوا به پایان خواهد رسید خانه انزوا اگر علائم بالینی حل شود و نظارت پزشکی افسر گواهی او و یا او را به رایگان از عفونت پس از تست آزمایشگاهی وزارت بهداشت اظهار داشت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de