بیماران باید پرتاب نمی دور توصیه های پزشکی

بیماران باید پرتاب نمی دور توصیه های پزشکی – اخبار

به روز شده: Jun 19, 2020, 04:20 IST | سرمقاله | بمبئی

در حالی که این بحث شد و آهسته بجوش و خروش آمدن و در حال حاضر پشت سر هم به شعله های آتش ما باید برای دیدن تصویر بزرگتر

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

اتهامات و تئوری های در حال پرواز در اطراف با اشاره به Sushant Singh Rajput مرگ و کلامی jousting و هجوم اخراج شده اند تا رسانه های اجتماعی. در حالی که دلایل بسیاری وجود دارند. تبلیغ و افراد ادعا می کنند آنها می دانند که دلیل واقعی و دادگاه نیز واصل شده جایی فراگیر پیام در مورد این فاجعه است که اهمیت سلامت روان.

در حالی که این بحث شد و آهسته بجوش و خروش آمدن و در حال حاضر پشت سر هم به شعله های آتش ما باید برای دیدن تصویر بزرگتر.

به دنبال فراتر از Rajput مورد در زمان مشکلات روحی و روانی نمی توان به سادگی حل شد از طریق ارائه مشاوره و مداخله و یا صحبت کردن به کسی اما آنها ممکن است مفید گام اول است.

هنگامی که یک حرفه ای پزشکی تجویز دارو آن است که بیمار در بهترین منافع خود را به این دارو در دوز تجویز شده توسط پزشک است. Revisits مهم هستند و اگر دوز بالا برده و یا کاهش هر چه باشد مورد یکی به دنبال آن به T.

یکی ممکن است فکر می کنم این حس مشترک است که واضح است نیاز به پیروی از دستورات پزشک. در عین حال وقتی که می آید به سلامت روانی این به نظر می رسد برای تبدیل شدن به پیچیده تر از همیشه است.

کسانی که تحت تاثیر ممکن است موافق است که آنها بیمار هستند و نیاز به توجه پزشکی است اما نه این که بیمار است که آنها نیاز به دارو است. روانپزشکان غم و اندوه است که بیماران تمایلی به مصرف دارو و یا انجام این کار بسیار با اکراه. آنها همچنین توقف مصرف دارو میدوی نتیجه رسید که آنها احساس خوبی است. بر خلاف بیماری جسمی و روانی و بیماری ممکن است ملموس و ظاهری نشانگر بنابراین بیمار شروع می شود و اعتقاد داشتند که او خوب است.

آن را به خوبی برای بیماران به تکمیل این دارو به عنوان آن داده شده است به یک دلیل توسط حرفه ای ها که راهنمای دوز. پرتاب مشاوره پزشکی به باد و تصمیم گیری توسط خود چون علائم ممکن است به عنوان آشکار در مورد بیماری جسمی است بسیار خطرناک است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de