پت کامینز می پذیرد بزاق خطر اما به دنبال جایگزین گزینه

پت کامینز می پذیرد بزاق خطر اما به دنبال جایگزین گزینه – ورزشی

به روز شده: مارس 21, 2020, 12:42 IST | PTI | ملبورن

ICC Cricket کمیته در حال حاضر توصیه می شود ممنوعیت استفاده از بزاق بر روی توپ با توجه به خطر COVID-19 گسترش

Pat Cummins

پت کامینز

برتر استرالیا سریع کاسه پت کامینز در حالی که پذیرش خطر سلامت مرتبط با استفاده از بزاق خواست بازی را متولیان به بیرون آمدن با یک جایگزین گزینه به اعتصاب تعادل بین بت و توپ است. کامینز گفت: استفاده از عرق و یا هر گونه ماده خارجی مانند موم بر روی توپ می تواند جایگزین گزینه اگر استفاده از بزاق ممنوع است. ICC Cricket کمیته در حال حاضر توصیه می شود ممنوعیت استفاده از بزاق بر روی توپ با توجه به خطر COVID-19 گسترش یافته است.

“اگر ما حذف بزاق ما به یکی دیگر از گزینه” 27 ساله pacer به نقل از به نقل از کریکت.com.au. “عرق بد نیست اما من فکر می کنم ما نیاز به چیزی بیش از آن است که در حالت ایده آل. هر که موم و یا من نمی دانم چه. “اگر این است که آنچه که علم به ما می گوید که آن را در معرض خطر با استفاده از بزاق دهان و … تا زمانی که ما در حال نگه داشتن گزینه های دیگر باز چه که عرق یا چیزی مصنوعی است.”

کامینز در حال حاضر در جهان وجود ندارد.1 آزمون کاسه ساز گفت: عرق است یک گزینه قابل دوام برای حفظ توپ رخشان. “ما باید قادر به درخشش در توپ به نحوی بنابراین من خوشحالم که آنها اجازه عرق باقی می ماند,” او گفت:. “ما فقط باید مطمئن شوید که در شروع طلسم ما در حال عرق کردن و ما خوب و گرم است.”

استرالیا تجهیزات ورزشی تولید کننده Kookaburra بود در اوایل این ماه ادعا کرد که آن را تا به حال طراحی و توسعه یک موم برس که می تواند به نگه داشتن توپ رخشان بدون استفاده از بزاق و عرق است.

کامینز با این حال امیدوار است که آنها می توانید به بازگشت به استفاده از بزاق در آینده آن را به عنوان بهترین گزینه برای درخشش در توپ. “امیدوارم ما می توانیم به یک مرحله که در آن بزاق تلقی امن است. امیدوارم ما می توانیم بازگشت به آن, چگونه آن را,” او گفت:.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im