منابع واحد کاسوتی زینداگی کی می گویند که پارت سامتان ادعا کرده است که او نقش آلو را در گانگبای کاتیاوادی سانجی لیلا بهان سالی فرود آمده است که آلیا بهات ستاره دارد.

Parth Samthaan and Alia Bhatt

پارت سامتان و آلیا بهات

خروج پارت سامتان از کاسوتی زینداگی کی به آرزوهای بالیوود او نسبت داده می شود. منابع واحد می گویند که این بازیگر ادعا کرده است که نقش آلو را در گانگبای کتیاوادی سانجی لیلا بهانزلی فرود آمده است که ستاره های آن آلیا بهات است.

سامتان که نقش آنوراگ باسو را در نمایش اکتا کاپور بازی می کند، همیشه می خواست روی صفحه نمایش بزرگ باشد. مدتی بود که تمایل خود را برای ترک تلویزیون ابراز می کرد. ما شنیدیم که پارت به مردم واحد می گوید که او باید هر چه زودتر آمادگی فیلم را شروع کند.

ماه گذشته در یک جلسه زنده با یک پورتال رسانه ای، پارت سامتان در حالی که در مورد برنامه های آینده بالیوود خود بیان می کرد، گفت: «شانس خوبی وجود دارد که امسال یک فیلم انجام دهم.»

در همین حال اکتا کاپور تصمیم wrap up the showگرفته است به جای پیدا کردن جایگزینی با توجه به تغییرات متعدد بازیگران در زمان های اخیر، نمایش را بپیچد. خصومت زن این نمایش هینا خان نیز پیش از این این نمایش را ترک کرده بود. او جای خود را به امانا شریف داد.

درباره کاسوتی زینداگی کی:

کاسوتی زینداگی کی یک مجموعه تلویزیونی درام رمانتیک است که در آن پارت سامتان، اریکا فرناندز، هینا خان، کاران سینگ گروور (که دیگر بخشی از نمایش نیست) و امانا شریف بازی می کنند. این نمایش یک راه اندازی مجدد از سریال هیت کاسوتی زینداگی کی در سال ۲۰۰۱ است که شوتا تیواری، سزان خان، هیتن تجوانی، رونیت روی و اوروشی دولاکیا را در بر می گرفت.

درباره گانگبای کاتیاوادی:

Gangubai Kathiawadi poster
پوستر گانگبای کاتیاوادی

این فیلم با بازی آلیا بهات در نقش تیتولار بر اساس کتاب حسین زیدی به نام ‘مافیا کویینز بمبئی’ است. داستان فیلم حول محور گانگوبای کوتوالی، صاحب خانه و مادرسالار می چرخد. گانگبای کاتیاوادی بر روی درام و شدت بالا خواهد بود و داستان سفر شخصیت اپونیموس را از خیابان های بمبئی روایت خواهد کرد تا مخوف ترین زن شهر شود.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار