Parmeet Sethi, جوک در مورد ازدواج او با Archana پوران سینگ می گوید: “Iska کوی بازپرداخت nahin چینگ های’!


Archana پوران سینگ آپلود یک ویدیو در Instagram account اما کمی به او انتظار شوهرش Parmeet Sethi را تا پایان چرخش او و ازدواج خود را. آن را از دست ندهید!

Archana Puran Singh and Parmeet Sethi Picture Courtesy: Archana Puran Singh's Official Instagram Account

Archana پوران سینگ و Parmeet Sethi تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Archana پوران سینگ رسمی Instagram Account

Archana پوران سینگ همیشه اعتقاد با صدای بلند خندیدن و زندگی را به کمال. همه ما دیده می شود که در کمدی سیرک و Kapil Sharma نشان می دهد و همان مقدار از شادی و نشاط را باید در او Instagram posts. اما در آخرین آن شوهر او Parmeet Sethi که دزد نشان می دهد.

همه ما برای دیدن سینگ گرفتن Sethi و مادر و Sethi که به نظر می رسد در یک خوشگذران و خوی آغاز می شود مصرف یک حفاری در او و خود را 30 سال ازدواج. او خواستار او ‘معیوب maal’ و همچنین می افزاید: ‘Iska کوی بازپرداخت nahin hai.’ به مسائل بدتر و خنده دار تر برای ما مادر او بیش از حد می پیوندد Sethi به جلو و پای او.

یک نگاهی به این ویدئو برای اولین بار در اینجا که در آن ما می توانید ببینید که هر سه آنها:

و در فیلم دوم بازیگر به ما می دهد یک نگاه اجمالی از پنج شنبه مکالمات. او می گوید: – “یکشنبه. بدون تمرین. نعناع تازه طعم nimbu paani. طبیعت. مامان. Parmeet. Bhagyashri. سرگرمی. Nok jhok. خوشحال است.” (sic)

یک نگاه حق در اینجا:

امیدوارم فقط مثل ما شما نیز تا به حال خنده!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de