Paresh Rawal پسر Aditya برای اولین بار به عنوان بازیگر در OTT فیلم

Paresh Rawal پسر Aditya برای اولین بار به عنوان بازیگر در OTT فیلم – سرگرمی

انتشار: May 03, 2020, 15:03 IST | سرپرستان | بمبئی

بازیگر کهنه Paresh Rawal پسر Aditya است که تمام مجموعه به بازیگری او اولین با ZEE5 اصلی فیلم Bamfaad

Image courtesy: Twitter/@SirPareshRawal

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: توییتر/@SirPareshRawal

بازیگر کهنه Paresh Rawal پسر Aditya است که تمام مجموعه به بازیگری او اولین با ZEE5 اصلی فیلم “Bamfaad”. این فیلم به کارگردانی پرستو فیلمساز Ranjan Chandel نیز علامت OTT اولین “آرجون Reddy” ستاره Shalini Pandey.

“من خوشحالم که من این شانس را به بخشی از این هیجان فیلم. هر چند نیروی محرکه این فیلم داستان عشق, آن را تا به بسیاری از لایه های بیشتری به آن. من می خواهم به خود من علامت گذاری به عنوان یک بازیگر در این صنعت و این احساس بسیار خوبی برای شروع سفر من با بازی ناصر جمال یک شخصیت است که من را مجذوب همیشه از من به عنوان خوانده شده اسکریپت. من امیدوارم که مردم به تماشای این فیلم در اعداد بزرگ در Zee5 و من مشتاق به شنیدن انتقادات و پیشنهادات خود را” Aditya گفت.

ارائه شده توسط Anurag Kashyap, فیلم مورد علاقه, دوستی و خیانت و از دست دادن و عشق را به زندگی می کنند در مارس 10. مجموعه ای در اللهآباد (هند) به یک عاشقانه فرار افت این فیلم به وعده “را غیر معمول و در عین حال خام و مرزی داستان عشق در این صفحه نمایش”.

صحبت کردن در مورد شخصیت او از Neelam, Shalini گفت: “Neelam است درشت و قوی 24 ساله اما است که آسیب پذیری به او که به من صحبت کرد فورا.”

“به عنوان یک هنرمند من نگاه به جلو به پروژه هایی که چالش من و این پروژه واقعا من تحت فشار قرار دادند و من چیزهای بسیاری آموخته در حالی که بازی در این بخش است. ‘Bamfaad’ یک داستان فوق العاده است و گرفتن قرار گرفتن در معرض کامل با جریان ویدئو پلت فرم,” او اضافه شده است.

Chandel ادعا میکند که “Bamfaad” یک قلبی اسکریپت به ارمغان آورد به زندگی بر روی صفحه نمایش.

“Aditya و Shalini در حال بازی مناسب برای شخصیت های ما پیش بینی. من هنوز هم به یاد داشته باشید مدیر ریخته گری Taran Bajaj و من رسیده به بسیاری از بازیگران با تجربه و همچنین اما Aditya و Shalini فقط آن را احساس مناسب و نگاه طراوت با هم. در حالی که ما در حال زندگی در زمان به چالش کشیدن با بیماری همه گیر من احساس می کنم مانند انتشار این فیلم بر روی یک پلت فرم دیجیتال مانند ZEE5 خواهد به آن برسد آن را سزاوار است.این فیلم ساخته شده است با تعداد زیادی از عشق و لمس خواهد شد بسیاری از قلب” Chandel گفت.

روز جمعه Kashyap ارائه پوستر شخصیت ناصر و Neelam در رسانه های اجتماعی. “Bamfaad” توسط تولید شیشه تصاویر و Shaika فیلم و همچنین ستاره Vijay Varma و Jatin Sarna.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>