Paresh Rawal: ما باید شروع به تماس به عنوان بازیگران هنرمندان و ارتش و پلیس به عنوان قهرمانان

Paresh Rawal: ما باید شروع به تماس به عنوان بازیگران هنرمندان و ارتش و پلیس به عنوان قهرمانان – سرگرمی

انتشار: Jun 23, 2020, 16:04 IST | سرپرستان | بمبئی

راول در زمان به حساب توییتر خود را برای بیان افکار خود را در مورد چرا ما باید تماس بگیرید بازیگران به عنوان ‘هنرمندان’ و ارتش و پلیس به عنوان “قهرمانان”.

Paresh Rawal Picture Courtesy: Mid-day Archives

Paresh Rawal تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Mid-day Archives

نه بازیگران, اما ارتش و پلیس پرسنل باید به نام قهرمانان احساس Paresh Rawal.

“ما باید شروع به فراخوانی بازیگران به عنوان “هنرمندان” و ما ارتش و پلیس به عنوان “قهرمانان” برای نسل بعدی ما به دانستن معنای واقعی قهرمانان واقعی !!!” این بازیگر کهنه سیاستمدار توییتی.

یک نگاه حق در اینجا:

راول را صدای جیر جیر در یک زمان می آید زمانی که 20 ارتش هند مردان بودند که به تازگی کشته شده توسط نیروهای چینی در Galwan دره میان مداوم تنش بین دو کشور است.

Raveena Tandon, همچنین ابراز, احترام به ارتش هند در رسانه های اجتماعی. این بازیگر به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو در توییتر این برنامه شامل یک گروه از سربازان با یکی از آنها آواز خواندن یک آهنگ.

“اشک در چشمان من و یک توده در گلو من… درست فرزندان این خاک.. من Veers برادران من من را دوست دارد… استعداد در viens و junoon برای سرزمین مادری خود… I love you Veera هر کجا که شما ممکن است” نوشت: بازیگر.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK