پرش راول به عنوان رئیس جدید دانشکده ملی درام (NSD) منصوب شده است. موسسه معتبر این خبر را روز پنجشنبه اعلام کرد

پرش راول بازیگر کهنه کار به عنوان رئیس جدید دانشکده ملی درام (NSD) منصوب شده است. این موسسه معتبر این خبر را روز پنجشنبه در حساب توییتر تأیید شده خود اعلام کرد.

“ما خوشحالم که به اطلاع Hon’ble رئیس جمهور هند @rashtrapatibhvn بازیگر مشهور و پادما شری @sirpareshrawal رئیس هیئت مدیره @nsd_india. خانواده NSD از این افسانه استقبال می کنند تا راهنمایی های او را به NSD برای دستیابی به ارتفاعات جدید به دوش بگیرند.»

راول که سیاستمدار وابسته به حزب بهاراتیا جاناتا نیز بود، کار بازیگری خود را در دهه هشتاد آغاز کرد. به طور گسترده ای برای تطبیق پذیری خود را مورد احترام, او با اجراهای متعدد برنده جایزه arthouse و همچنین نقش به عنوان شرور و کمدین در جریان اصلی فیلم بالیوود تحت تاثیر قرار.

راول در سال ۲۰۱۴ با یک پادما شری مفتخر شد و او در سال ۱۹۹۴ به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای “ووه چوکری” و “آقا” برنده جایزه ملی فیلم شد.

از جمله نقش های محبوب بسیاری که از او می شود به “نام” (۱۹۸۶)، “شیوا” (۱۹۹۰)، “تامانا” (۱۹۹۶)، “آیتتاز” (۲۰۰۴)، “اوی لاکی! خوش شانس اوی!” (2008), “OMG: Oh My God!” (2012), and “Table No. 21” (2013).

او به ویژه به خاطر نقش های کمیک اش در سرگرم کننده های تجاری از جمله “انداز آپنا آپنا” (۱۹۹۴)، “چاچی ۴۲۰” (۱۹۹۷)، “هرا فیری” (۲۰۰۰)، “آنخن” (۲۰۰۲)، “اوارا پاگال دیوانا” (۲۰۰۲)، “هونگاما” (۲۰۰۲) دوست دارد. 003), “Hulchul” (2004), “Garam Masala” (2005), “Phir Hera Pheri” (2006), “Bhagam Bhag” (2006), “Malamaal Weekly” (2006), “Welcome” (2007), and “Atithi Tum Kab Jaoge?” (2010).

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه