Paras Chhabra در Akanksha پوری: او به دنبال احمق در مصاحبه

Paras Chhabra در Akanksha پوری: او به دنبال احمق در مصاحبه – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 27, 2020, 15:03 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

از آن زمان به عنوان خوانده شده یکی دیگر از مواد منفجره و غیر منتظره مصاحبه به عنوان Paras Chhabra از Bigg Boss 13 شهرت انتقاد شدید دوست دختر سابق Akanksha پوری و انتقاد از او را برای مصاحبه در خود شکستن!

Paras Chhabra and Akanksha Puri: Mid-day Archives

Paras Chhabra و Akanksha پوری: Mid-day Archives

ما گفت: قبل از این و ما این را دوباره بگویم که Bigg Boss 13 تا تبدیل به انفجاری ترین فصل از همه زمان. روابط متولد شد و butchered, مجادلات ساخته شد و یک شبه ستاره شد birthed. و یکی از آنها Paras Chhabra.

او در رابطه با Akanksha پوری و طرفداران امیدوار بودند این داستان عشق را فراتر از آن. به نظر می رسد سرنوشت تا به حال برنامه های دیگر این دو نه تنها راه جدا اما به نظر می رسد جدایی بود, دردناک و وحشیانه است. چنین است که میزان فشار که Paras در حال حاضر شروع به ضربه زدن در Akanksha در مصاحبه های خود.

و در آخرین مصاحبه با SpotBoyEاو لعنتی او داد و برخی بدون نگه می دارد-منع اظهارات. وقتی پرسیده شد که در مورد وعده خود را به Akanksha خانواده از ازدواج به او می گوید: “من واقعا نمی دانم آنچه که او صحبت کرده است پشت سر من. اگر من را ساخته اند هر گونه تعهد به خانواده اش و سپس آنها باید مطمئنا آینده به بحث در مورد آن. اما پس از آنچه من تو را دیدم در این ویدئو که در آن او در حال صحبت کردن همه چیز تند و زننده در مورد من حتی اگر من به او گفتم که من با او ازدواج کند من ندارد.”

و آنچه در مورد تو از نام او که او را بر روی مچ دست خود را? “من زمان آن را پوشش داده است. اما اولین چیزی که بعد از این مصاحبه خواهد بود که. من خواهد شد و می توانید آن را پوشش داده شده,” او می گوید.

وقتی پرسیده شد که در مورد مصاحبه او که در آن او در مورد شکستن بازیگر دیگر داغدار را بر روی آن. “من در او خنده مصاحبه تصویری که در آن او رفتار همه دل شکسته با توجه به فروپاشی و در حالی که انجام او سنگین آرایش – چگونه احمق بود که به دنبال!”

خوب Akansha است و در عین حال به نظر Paras’ حملات وحشیانه.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de