Param Bir سینگ به عنوان منصوب جدید کمیسر پلیس بمبئی

Param Bir سینگ به عنوان منصوب جدید کمیسر پلیس بمبئی – اخبار

به روز شده: فوریه 29, 2020, 12:47 IST | Faizan خان | بمبئی

جدای از اینکه یک پلیس سینگ شناخته شده است ارتباط خود را با بالیوود ستاره و نیز شناخته شده برای خود را اسکواش و گلف مهارت های بازی.

Param Bir Singh. Pic/mid-day file photo

Param Bir سینگ. عکس/اواسط بعد فایل عکس

Parambir سینگ منصوب شد به عنوان کمیسر پلیس بمبئی. سینگ موفق خواهد شد سانجی Barve که بازنشسته شد در روز شنبه. یک سال 1988 دسته افسر Parambir سینگ در 32 سال خدمت شده است و SP از چندراپور و باندارا DCP غرب منطقه بمبئی اضافی CP ATS, تانه پلیس کمیسر ADG (Law & order) و DG اداره مبارزه با فساد, Maharashtra.

Parambir سینگ دارای یک تصویر از یک زن شجاع و جسورانه افسر و با توجه به کسانی که مشغول به کار تحت او کسی است که همیشه به نظر می رسد برای تیم خود است و بسیار محافظ از آنها.

سینگ یکی برای نظارت بر دستگیری 2008 ملگن انفجار بمب متهم Pragya Thakur. سینگ با ماهاراشترا ATS که در آن زمان. در طول 26/11 حملات بمبئی او با ATS و در انجام وظیفه در خارج از هتل Oberoi با یک تفنگ را در دست خود. او کسی است که دستگیر شدند قاچاق مواد مخدر محکوم حفاری Saji Mohan.

او همچنین شناخته شده برای راه اندازی SOS (عملیات ویژه جوخه) که حداکثر برخورد در طول سینگ تصدی.

اما سینگ همواره بحث برانگیز پلیس. اواخر حسن Gafoor, Mumbai CP در زمان 26/11 حملات بمبئی سرزنش Parambir سینگ در میان دیگران برای شکست در علت ترشحات از وظایف خود را.

سینگ نیز متهم به دروغ فریم مالک Provogue Salil Chaturvedi در مورد مواد مخدر در سال 2005.

در ماه اوت سال 2018 سینگ بود که خواندن این نامه گفته نوشته شده توسط متهم فعالان جایی که آنها برنامه ریزی ترور نخست وزیر نارندرا. Singh, Maharashtra پلیس و دولت کشیده شد تا برای این.

در سال 2019, سینگ, ثبت استشهاد در آبیاری کلاهبرداری دادن یک دخترک پاک به Ajit Pawar.

جدای از اینکه یک پلیس سینگ شناخته شده است ارتباط خود را با بالیوود ستاره و نیز شناخته شده برای خود را اسکواش و گلف مهارت های بازی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im