مادر پاپون در می گذرد، خواننده قلم یادداشت عاطفی 88801100011088 مادر کارگردان و خواننده موسیقی پاپون در ۲۷ اوت در گذشت و او برای به اشتراک گذاشتن یک یادداشت احساسی و بیان افکارش به حساب اینستاگرام خود برده است. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: حساب رسمی اینستاگرام / پاپون در یک قطعه خبری تاسف بار، خواننده و کارگردان موسیقی پاپون در ۲۷ اوت مادرش را از دست داد. او چندی پیش به حساب اینستاگرام خود برد و یادداشتی احساسی و صمیمانه نوشت و افکارش را بیان کرد. او به ندرت به اشتراک گذاری هایی بر روی مادرش ادامه می داد که تنها نشان می داد که چقدر به او نزدیک است. در حالی که او در گذشت، این چیزی است که او مجبور بود در اینستاگرام خود بنویسد- «ما در ۲۷ اوت ما را ترک کرد. اون خوب جنگيد و ما تمام تلاشمون رو کرديم تا اونو اينجا نگه داريم ولي خدا نقشه هاي دييلي داشت ما صلح را در این واقعیت است که او ظاهرا در یک روز بسیار خوش مزه و در یک ساعت خوش مزه برای سفر خود را در پیش رو را ترک کرد و شاید با پدر ما است که او هر ساعت از هر روز در 6 سال گذشته از دست رفته است. جفت آنها در بهشت ساخته شده بود و آنها باید تا به حال در بهشت ملاقات کرده اند. و روح آنها نیز همان روز هفته را برای خروج از بدن انتخاب کرد.» (sic) نگاهی به درست در اینجا:
یکی از اولین افرادی که اظهار نظر در مورد این را رها کرد، راهی سینگ بود و این چیزی است که او نوشت- «من واقعا ً به خاطر از دست دادن شما متاسفم. روحش در آرامش باشد.» (sic) Akriti Kakkar نوشت- “دعاهای نماز .. او دوباره با پدر شما متحد شده است و آنها به دوش گرفتن نعمت خود را بر شما و خانواده ادامه خواهد داد.” (sic) ريکا شارما اينو داشت که بگه روحش در آرامش استراحت کنه نمان به روح رفت. قدرت بيشتري براي تو و خانواده ات داره (sic) و آنوشکا شانکار نوشت: «آه پاپون خیلی متاسفم که از دست دادن شما شنیدم. اما همانطور که می گویید پدر و مادرتان باید الان با هم باشند و هر دو از طرف دیگر با شما هستند. براي مامانت خيلي عشق و دعا برات ميفرستم” (sic) گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS. اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

در یک قطعه خبری تاسف بار، خواننده و کارگردان موسیقی پاپون در ۲۷ اوت مادرش را از دست داد. او چندی پیش به حساب اینستاگرام خود برد و یادداشتی احساسی و صمیمانه نوشت و افکارش را بیان کرد. او به ندرت به اشتراک گذاری هایی بر روی مادرش ادامه می داد که تنها نشان می داد که چقدر به او نزدیک است.

در حالی که او در گذشت، این چیزی است که او مجبور بود در اینستاگرام خود بنویسد- «ما در ۲۷ اوت ما را ترک کرد. اون خوب جنگيد و ما تمام تلاشمون رو کرديم تا اونو اينجا نگه داريم ولي خدا نقشه هاي دييلي داشت ما صلح را در این واقعیت است که او ظاهرا در یک روز بسیار خوش مزه و در یک ساعت خوش مزه برای سفر خود را در پیش رو را ترک کرد و شاید با پدر ما است که او هر ساعت از هر روز در 6 سال گذشته از دست رفته است. جفت آنها در بهشت ساخته شده بود و آنها باید تا به حال در بهشت ملاقات کرده اند. و روح آنها نیز همان روز هفته را برای خروج از بدن انتخاب کرد.» (sic)

نگاهی به درست در اینجا:

 
 
 
مشاهده این در اینستاگرام

ما در 27 آگوست ما را ترک کرد. اون خوب جنگيد و ما تمام تلاشمون رو کرديم تا اونو اينجا نگه داريم ولي خدا نقشه هاي دييلي داشت ما صلح را در این واقعیت است که او ظاهرا در یک روز بسیار خوش مزه و در یک ساعت خوش مزه برای سفر خود را در پیش رو را ترک کرد و شاید با پدر ما است که او هر ساعت از هر روز در 6 سال گذشته از دست رفته است. جفت آنها در بهشت ساخته شده بود و آنها باید تا به حال در بهشت ملاقات کرده اند. و روح آنها نیز همان روز هفته را برای ترک بدن انتخاب کرد. اون اولين گورو موسيقي من بود و نه فقط موسيقي . او روح بسیار ساده، سخاوتمند و ملایمی بود که به ما یاد داد از سادگی های زندگی لذت ببریم. ما می خواهیم از هر کسی که برایش دعا می کردند تشکر کنیم. با عرض پوزش برای قادر به پاسخ به پیام های غیر قابل شمارش شخصا. لحظاتی را به اشتراک می گذاریم که به او افتخار دولتی داده شد. بسیار سپاسگزار و احساس بسیار خوش شانسی که به هر دوی آنها افتخار دولت داده شد … کاش می دانست …

به اشتراک گذاشته شده توسط پاپون (@paponmusic) onAug 31, 2020 در 12:16AM دلار آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im