در یک قطعه خبری تاسف بار، خواننده و کارگردان موسیقی پاپون در ۲۷ اوت مادرش را از دست داد. او چندی پیش به حساب اینستاگرام خود برد و یادداشتی احساسی و صمیمانه نوشت و افکارش را بیان کرد. او به ندرت به اشتراک گذاری هایی بر روی مادرش ادامه می داد که تنها نشان می داد که چقدر به او نزدیک است.

در حالی که او در گذشت، این چیزی است که او مجبور بود در اینستاگرام خود بنویسد- «ما در ۲۷ اوت ما را ترک کرد. اون خوب جنگيد و ما تمام تلاشمون رو کرديم تا اونو اينجا نگه داريم ولي خدا نقشه هاي دييلي داشت ما صلح را در این واقعیت است که او ظاهرا در یک روز بسیار خوش مزه و در یک ساعت خوش مزه برای سفر خود را در پیش رو را ترک کرد و شاید با پدر ما است که او هر ساعت از هر روز در 6 سال گذشته از دست رفته است. جفت آنها در بهشت ساخته شده بود و آنها باید تا به حال در بهشت ملاقات کرده اند. و روح آنها نیز همان روز هفته را برای خروج از بدن انتخاب کرد.» (sic)

نگاهی به درست در اینجا:

 
 
 
مشاهده این در اینستاگرام

ما در 27 آگوست ما را ترک کرد. اون خوب جنگيد و ما تمام تلاشمون رو کرديم تا اونو اينجا نگه داريم ولي خدا نقشه هاي دييلي داشت ما صلح را در این واقعیت است که او ظاهرا در یک روز بسیار خوش مزه و در یک ساعت خوش مزه برای سفر خود را در پیش رو را ترک کرد و شاید با پدر ما است که او هر ساعت از هر روز در 6 سال گذشته از دست رفته است. جفت آنها در بهشت ساخته شده بود و آنها باید تا به حال در بهشت ملاقات کرده اند. و روح آنها نیز همان روز هفته را برای ترک بدن انتخاب کرد. اون اولين گورو موسيقي من بود و نه فقط موسيقي . او روح بسیار ساده، سخاوتمند و ملایمی بود که به ما یاد داد از سادگی های زندگی لذت ببریم. ما می خواهیم از هر کسی که برایش دعا می کردند تشکر کنیم. با عرض پوزش برای قادر به پاسخ به پیام های غیر قابل شمارش شخصا. لحظاتی را به اشتراک می گذاریم که به او افتخار دولتی داده شد. بسیار سپاسگزار و احساس بسیار خوش شانسی که به هر دوی آنها افتخار دولت داده شد … کاش می دانست …

به اشتراک گذاشته شده توسط پاپون (@paponmusic) onAug 31, 2020 در 12:16AM دلار آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان