Paoli Dam, مذاکرات در مورد Kaali 2 و الهام بخش در پشت شخصیت او

Paoli Dam, مذاکرات در مورد Kaali 2 و الهام بخش در پشت او شخصیت – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: 28 مه سال 2020, 14:07 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Paoli Dam در حال آماده سازی خود برای Kaali 2 و بازیگر صحبت می کند در مورد نشان می دهد و الهام بخش در پشت شخصیت او را!

A still of Paoli Dam from Kaali 2: Picture Courtesy/PR

هنوز هم از Paoli Dam از Kaali 2: تصویر حسن نیت ارائه میدهد/روابط عمومی

موضوع توانمندسازی زنان فراتر از داستان خود را ترک مخاطبان اشتیاق برای زنان محور داستان است که هر دو الهام بخش و خوبی گردد. در این سال به نظر می رسد امیدوار کننده ZEE5 ترین انتظار دو زبانه سری Kaali 2 است که تمام مجموعه به جریان بر روی پلت فرم از 29 مه سال 2020 است.

Kaali 2 جویدن ناخن, جرم, هیجان انگیز و این بار با چیزی کاملا متفاوت داستان حول محور یک درمانده مبارزه سخت برای نجات پسر او را که تنها چند ساعت’ اکسیژن چپ در سیلندر. او در بازجویی و در بازداشت پلیس. شانس نعمتهای او اما نه طولانی زندگی می کردند. هر چند او موفق به فرار او مسیر در احاطه مشکلات متعدد قبل از او می تواند به او کمک کند ، از سوی دیگر یک جنایتکار خطرناک فرار از زندان. یک محموله مواد مخدر به شهرستان. تنها زن گرفتار در میان جنگ باند و می رسد به تنها جایی از امید. بافل خیانت و گناه مرگ و میر مادر در حال حاضر تبدیل به یک زن شدید که ترمیم راه خود را به یادگیری مهارت های زنده ماندن در این نبرد است. بحث در مورد قدرت و ما آن را در زنان!

سازندگان می خواهند به آشکارا برجسته چگونه یک مادر و یک زن می تواند به نوبه خود به Kaali شکست حتی در سخت ترین مدعی در مقابل وقتی که می آید به زندگی او و یا کسی که از خود او. مهم نیست که چه کسی در مقابل او مطمئن است او را شکست زمانی که کسی تلاش می کند برای شکستن او و یا ربودن چیزی است که او. حتی اگر او یک ترسو یک یا کسی که شما دیده نمی شود زیاد صحبت می کنند اگر یک رعد و برق می آید برای از بین بردن هر چیزی که او او مطمئن شوید که به تغییر جهت از رعد و برق نیز هست.

“من بیشترین احترام را برای هر زن در این کشور که در تلاش است به مبارزه برای حقیقت خود. من معتقدم Kaali نمادی از امید و قدرت. شخصیت من است مهربان و perseverant به مبارزه با شانس به او را نجات دهد ، عشق مادر به هیچ یک دوم است و Kaali می شود او قدرت از آن. من با الهام از مادر من هر روز او را قوی ترین فرد در زندگی من است Kaali این شاکتی از زندگی من است. Kaali 2 منتشر شده در ZEE5 این جمعه, مارس 29 و من مصرانه از هر زن در این کشور برای پیوستن به Kaali در مبارزه حق و اجازه می دهد تا با هم از بند باز کردن Kaali در درون خودمان” بیان Paoli Dam از Kaali 2.

نشان می دهد برجسته سفر Kaali او اسم از بسیار ترسو به یک قدرتمند الهه. نقش سرب برگزار خواهد شد توسط Paoli Dam به عنوان Kaali, Rahul بانرجی Chandan روی Sanyal, آبیشک بانرجی و Vidya Malvade دیده خواهد شد در دیگر نقش های مهم.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de