پلقر mob-cnn: 9 بیرون از 110 دستگیر و در حال اطفال می گویند پلیس


پلیس در حال انجام ترکیب عملیات برای دستگیری متهم باقی مانده که باید absconded بعد از مجازات دو کشیش و یک راننده تاکسی در پلقر

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

در یک مکاشفه تکان دهنده در پلقر mob-مجازات مورد نه از 110 مردان بازداشت وحشیانه قتل سه نفر در Kasa Taluka نوجوانان هستند. اواسط روز برای اولین بار بود که به گزارش 110 مردان گرفته شد به بازداشت پلیس در ارتباط با این جنایت هولناک هستند که ظاهر در پنج شنبه شب.

در پلقر پلیس گفت: نه از 110 که نوجوانان فرستاده شده اند به بازداشتگاه خانه در بیواندی.

“ما باید بررسی Aadhaar کارت از تمام کسانی که به زندان گرفته شده در این اراذل و اوباش لینچ کردن در مورد. نه از 110 نوجوانان هستند و آنها فرستاده شده است به کودکان بازداشتگاه خانه در بیواندی,” پلقر پلیس روابط عمومی افسر (PRO) گفت: اواسط روز است.

افسر بیشتر اضافه شده است که نقش این نوجوانان در حال مسلم به عنوان محققان در حال اسکن کردن دوربین های مدار بسته از نقطه ای که در آن سه نفر از جمله دو کشیش و یک راننده تاکسی شد و بدهی های تهاجمی و اوباش از نزدیک به 450 مردانی که متعلق به قبیله ای جامعه Kasa Taluka در پلقر منطقه.

ترکیب عملیات برای دستگیری متهم absconding در پلقر اوباش لینچ مورد است در نوسان کامل است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>