پلقر cnn: من یک مبلغ می گوید: فعال شیراز Bulsara Prabhu

پلقر cnn: من یک مبلغ می گوید: فعال شیراز Bulsara Prabhu – اخبار

به روز شده: Apr 25, 2020, 07:45 IST | Hemal Ashar | بمبئی

فعال شیراز Bulsara Prabhu, ترول هدف بیش از پلقر lynching, انتقاد شدید حمله شخصی

Shiraz Bulsara Prabhu

شیراز Bulsara Prabhu

برخی از نام شده است تا برداشت اغلب در دیوانگی از نظر ارتباط با پلقر مجازات منجر به مرگ دو sadhus و راننده خود را. این نام از سازمان های فعال در این منطقه مشغول کار بر روی مسائل مختلف از adivasis.

این Kashtakari Sanghatana یک سازمان حقوق, کار در این منطقه برای نزدیک به چهار دهه است که در تمرکز شدید. شیراز Bulsara Prabhu, سابق-فعال سیاسی از Kashtakari Sanghatana است که هدفمند در رسانه های اجتماعی به اتهام تلاش برای کمک به کسانی که متهم از مجازات و دریافت وثیقه برای آنها.

Prabhu هنگامی که تماس در Dahanu, قاطعانه اظهار داشت: “من به کمک کسی وثیقه. من یک وکیل نیست. اما در نظام حقوقی ما هر متهم حق درخواست برای وثیقه.”

ترول هدف

کوبیدن آنچه او می گوید در حال بازیگوش اردک در رسانه های اجتماعی Prabhu افزود: “من یک مشاور با قبیله ای گروه توسعه برای دولت ماهاراشترا. من به شدت محکوم آنچه اتفاق افتاده و به هیچ وجه به دنبال چشم پوشی از این حادثه. من بر این عقیده هستم که عاملان باید آورده شود به کتاب است.”

Prabhu اضافه شده است که به دلیل عمدی communalisation از پلقر حادثه و تلاش برخی از نیروهای به سرمایه سیاسی از مرگ غم انگیز از sadhus پلیس ماشین آلات مجبور شده است به اوردرایو منجر به دستگیری تعداد زیادی از adivasis نه درگیر در این قتل است.

ترس روان

“مجرمان می تواند شناسایی شده از دوربین مدار بسته و فیلم و دستگیر شد به جای این جارو اقدام,” او گفت:.

جنون ترس رسوخ روستاها در منطقه ادعا کرد Prabhu قبل از حادثه است. او ادعا کرد که شایعات بودند گردش در رسانه های اجتماعی و در گروه واتساپ که عناصر جنایتکار در لباس مبدل در حال رومینگ در روستاها به ربودن کودکان و برداشت اندام های خود را. یکی دیگر از شایعه شد که خارجی ها در حال ورود به روستاها برای گسترش COVID-19.

تعداد زیادی از کارگران مهاجر بازگشته اند به روستاهای بدون دستمزد به دلیل مستند. “وجود دارد هیچ کار نومیدی و سرخوردگی… آن نهفته دیگ,” او گفت:.

هیچ تبلیغی

زنی که یک سنت دگرجنسباز, کالج, بمبئی, التحصیل, شده هدفمند در باطل حمله شخصی. Prabhu گفت: “من نه یک مبلغ اما بله من در سمت چپ و من با افتخار ادعا می کنند تمام کاری که من انجام داده اند در این منطقه برای نزدیک به سه دهه به عنوان یک فعال چپ جرم سازمان است. من حاضر به تعامل با عضو شورای نظارت مدت در رسانه های اجتماعی اما می خواهم به تکرار که Kashtakari Sanghatana یک چپ سیاسی سازمان کار بر روی مسائل مربوط به زمین های قبیله ای جنگل, دستمزد, حقوق بشر, جیره, بازنشستگی, بهداشت, آموزش و پرورش…بله ما شده اند در خط مقدم مبارزه از جنگل قانون حقوق و Panchayats (فرمت به برنامه ریزی مناطق) قانون 1996 (PESA)”.

کلیسا اتصال

Prabhu روشن است که درست است که شوهر او یک کشیش یسوعیون اما اخراج شد و در سال 1981 به دلیل فعالیت های سیاسی خود را. آن هم درست او تغییر نام خود را از پیتر به Pradip به عنوان او می خواست به شکستن تمیز خود را از مبلغ گذشته است.

“من محکوم تشریح از TISS به عنوان دانشگاه جواهر لعل نهرو (JNU) از بمبئی. در تلاش برای پوزه رایگان و لیبرال فکر یک روند خطرناک از نام تجاری اهانت و از بین بردن محترم موسسات آموزشی در کشور تنظیم شده است در حال حرکت در سال های اخیر است. چه مدت طول خواهد ما را قطع تماشاگران به تخریب معابد یادگیری توسط نادان و متکبر ؟ ” فعال است که تدریس در TISS در گذشته گفت.

او گفت: سن عوارض خود را گرفته است و او تا به حال برای کاهش فعالیت های خود را در مناطق قبیله ای. “من نه درگیر با آن گسترش مخرب شایعات در رسانه های اجتماعی هستم اما خوشحالم که برای قرار دادن در سراسر نقطه نظر من است. تفکر مردم گمراه کسانی که عمدا تحریف زمینه تولید و دروغ آوریل امیدوارم تجدید نظر” او به پایان رسید.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>