رفیق سرنا ویلیامز برخی از نابغه!

رفیق سرنا ویلیامز برخی از نابغه! – ورزش

به روز شده: Apr 25, 2020, 13:11 IST | یک خبرنگار | بمبئی

تنیس آس کشف راه خوب برای محافظت از دوست, Meghan Markle از مطبوعات منفی; می گوید: او نمی داند که او در مصاحبه با مدل نائومی.

Meghan Markle and Serena Williams

Meghan Markle و سرنا ویلیامز

گفته شده است که a friend in need is a friend indeed و سرنا ویلیامز قهرمان تنیس خوشحال بود که فقط. اخیرا هنگامی که او خواسته شده بود در یک مصاحبه آنلاین با مدل نائومی کمپبل به صحبت در مورد دوست خوب, Meghan Markle (همسر شاهزاده هری) سرنا sidestepped یک سوال برای محافظت از دوستان خود را از هر گونه تبلیغات منفی.

در ماه فوریه مگان و هری راه جدا با خانواده سلطنتی بریتانیا و نقل مکان به ایالات متحده آمریکا, ساخت عناوین جهانی. “شما خوشحالم که دوست دختر خود را Meghan Markle منتقل شده به امریکا و” نائومی خواسته سرنا. “نمی دانم آنچه که شما در حال صحبت کردن در مورد” سرنا پاسخ داد. نائومی همچنان ادامه داشت: “آنها در سواحل غرب است. این یک معامله بزرگ است!” اما سرنا گیر به او ایستاده: “هرگز از او شنیده نمی دانم او.”

سرنا و مگان دوستی تاریخ baack به سال 2010 زمانی که آنها برای اولین بار ملاقات در یک سوپر باول ، او همچنین با حضور عروسی سلطنتی در سال 2018 و حتی میزبانی Meghan را دوش نوزاد. این تنیس قهرمان همیشه نگران فشار منفی در اطراف Meghan.

در ویمبلدون کنفرانس مطبوعاتی در سال گذشته سرنا گفته بود: “هیچ رسانه ای منفی وجود دارد. هر وقت او را می بینم [Meghan] نام متصل به هر چیزی که من لازم نیست آن را بخوانید. او نمی تواند یک دوست بهتر است به من. لحظات کم بالا لحظات او همیشه وجود دارد و این که همه من می خواهم به او.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de