کریکت پاکستان فن کلیک selfie با Haris رئوف بعد متوجه می شود او مورد آزمایش قرار COVID-19 مثبت

کریکت پاکستان فن کلیک selfie با Haris رئوف بعد متوجه می شود او مورد آزمایش قرار COVID-19 مثبت – ورزش

به روز شده: ژوئیه 30, 2020, 12:27 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

یک فن از پاکستان به تازگی به اشتراک گذاشته selfie زمانی که او از این فرصت برای دیدار با پاکستان کریکت Haris رئوف تنها برای پیدا کردن که pacer توصیه شد قرنطینه بعد از تست مثبت

Picture Courtesy/ Facebook user

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/ Facebook کاربر

کریکت بازی کرده است یک عامل عمده در اتصال مردم با هم بیش از چند دهه نه تنها در هند بلکه در پاکستان است.

طرفداران کریکت برای تشویق بازیکنان مورد علاقه خود را نه فقط از غرفه بلکه از خانه های خود و یا سیستم عامل رسانه های اجتماعی از دیر شده است. به طوری که طرفداران کریکت می شود فرصتی برای دیدار با یکی از مورد علاقه خود را کرکت بازان چرا آنها را از دست ندهید فرصت ؟ چنین موردی برای کریکت پاکستان فن. یک فن از پاکستان به تازگی به اشتراک گذاشته selfie زمانی که او از این فرصت برای دیدار با پاکستان کریکت Haris رئوف.

اما کریکت فن سمت چپ بود شوکه هنگامی که او را به می دانم که Haris رئوف آزمایش مثبت بود برای COVID-19 و توصیه خانه قرنطینه توسط هیات کریکت پاکستان با توجه به رسانه های پاکستان. او در زمان به Facebook به اشتراک گذاشتن پست های خود را. نگاهی به آن را در زیر.

Haris رئوف انتخاب شد به عنوان بخشی از تیم پاکستان برای انگلستان تور, اما آن را از دست رفته پس از او و چند هم تیمی های آزمایش مثبت برای کوروناویروس. Pacer محمد امیر انتخاب شد به عنوان Haris رئوف را جایگزین.

همراه با رئوف علی فخار وهاب ریاض عمران خان محمد حافظ, Shadab خان حیدر علی محمد رضوان محمد Hasnain و Kashif Bhatti در میان دیگر تیم کریکت پاکستان که تست مثبت برای COVID-19 بعد از آزمون اول خود را.

وسیم خان PCB مدیر عامل شرکت صحبت در مورد چگونه پاکستان تحت فشار بسیار زیاد پس از 10 از بازیکنان خود را آزمایش مثبت پیش از سفر به انگلستان است. “هیئت مدیره تحت فشار زمانی که بسیاری از بازیکنان تست آمد مثبت است. در نتیجه ارسال این تیم کریکت انگلستان در طول coronavirus همه گیر شد کاملا یک تصمیم دشوار,” PCB مدیر عامل وسیم خان گفت: به عنوان نقل قول شده توسط PTI.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید