هاي Shardul Thakur و آمپول رزومه, هوای آزاد, آموزش

هاي Shardul Thakur و آمپول رزومه ای – ورزشی

به روز شده: مه 24, 2020, 07:30 IST | Subodh Mayure | بمبئی

پلقر مبتنی بر Thakur گفت: حداکثر اقدامات احتیاطی گرفته شده در طول جلسه

Shardul Thakur

Shardul Thakur

هند هاي Shardul Thakur و چند از بمبئی هم تیمی بازگشت به تمرین در روز شنبه پس از قفل کردن در خانه برای بیش از دو ماه با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

Thakur همراه با بمبئی بازکن Hardik Tamore U-23 بازیکنان Sairaj Patil, Aquib Kureshi, Kartik Mishra به عنوان به خوبی به عنوان U-19 هاي Dhanit Raut و U-16 بازیکن نیل Sawant, slogged آن را در شبکه به صورت چند ساعت در پلقر Dahanu Taluka ورزشی انجمن زمین در بیسر در روز شنبه.

پلقر مبتنی بر Thakur گفت: حداکثر اقدامات احتیاطی گرفته شده در طول جلسه. “حتی اگر محل است و نه رنگ قرمز و یا مهار مناطق ما در زمان همه اقدامات احتیاطی و به دنبال دستورالعمل های صادر شده توسط دولت مانند استفاده از sanitisers حفظ فاصله اجتماعی با استفاده از ماسک و غیره.

ما حتی استفاده شخصی ما توپ و کیت” Thakur, 28 گفت: اواسط روز است. “آخرین باری که من تمرین شد و در روز 12 مارس در وصول را Bandra-Kurla پیچیده زمین. این یک احساس جدید. من هیجان زده بود به کاسه با خوشه ، این مهم است که به نگه داشتن بدن خود را در حال حرکت” اضافه شده Thakur که ادعا 33 بین المللی درها از یک آزمون 11 ODIs و 15 T20Is.

بمبئی کریکت انجمن Apex عضو شورای Ajinkya Naik گفت: “هنگامی که این دستورالعمل از پلقر منطقه جمع آوری صادر شد مربوط به ورزش این بود که همیشه یک هدف برای شروع فرآیند آموزش. با توجه به فوق العاده تسهیلات در پلقر منطقه ما قادر به تسهیل بسیار مورد نیاز برنامه های آموزشی برای ما محترم بازیکنان در حالی که پیوستن به اجتماعی فاصله هنجارها و بهداشت است.”

Tamore و Patil که batted برای یک ساعت در شبکه لذت رو Thakur. “این یک تجربه خوب به عنوان Shardul دگرگون با آتش در سراسر” گفت: Tamore. “وجود دارد بسیاری از پرخاشگری در بازی بولینگ. او دگرگون bouncers و خارج هوسران,” نشان داد Patil.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>