Paatal Lok تیزر: یک نگاه اجمالی به جهان وحشتناک از دروغ و جنایت و خشونت

Paatal Lok تیزر: یک نگاه اجمالی به جهان وحشتناک از دروغ و جنایت و خشونت – سرگرمی

به روز شده: Apr 27, 2020, 12:36 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

تقسیم شده در طول کلاس و خطوط به معنای واقعی کلمه و ظاهرا این تیزر از Paatal Lok ویترین یک ریگ جامعه در هم تنیده در یک شنیع وب از دروغ و جنایت و خشونت است.

Paatal Lok

Paatal Lok

فیلم تئاتر زنجیر بسته شده است. صفحه نمایش کوچک پر از دوباره اجرا می شود. بنابراین چه چیزی شما سازمان دیده بان برای عبور زمان در حالی که ماندن در داخل خانه در میان تمام coronavirus هرج و مرج ؟ وجود دارد به اندازه کافی زمان در حال حاضر برای ماراتن شراب خواری ، جریان غول مطالب متنوع به شما در حفظ و رو. و اگر شما عاشق هیجان انگیز شما خواهد بود علاقه مند در این یکی برای مطمئن!

تیزر از آنوشکا شارما اولین دیجیتال تولید Paatal Lok – بازیگران Neeraj Kabi, Gul Panag Jaideep Ahlawat شده است منتشر شده توسط سازندگان. تاریخ انتشار, هیجان انگیز, وب سری قفل شده است به عنوان ممکن است 15. تیزر فراهم می کند یک نگاه اجمالی به جهان وحشتناک – بسته بندی شده با خون-پیچش یا حلقه زنی و مطمئنا شما را به تاریک و شیطانی توسط خطوط انسانی و اخلاقی. تولید شده توسط پاک کردن تخته سنگ فیلم, تریلر Paatal Lok است که برای انتشار در مارس 5, 2020.

تقسیم شده در طول کلاس و خطوط به معنای واقعی کلمه و ظاهرا تیزر ویترین یک ریگ جامعه در هم تنیده در یک شنیع وب از دروغ و جنایت و خشونت است. این ویدئو را فراهم می کند دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن برای بینندگان به یک جهان که در آن همه جهنم را شکسته و سست است.

سازمان دیده بان ویدیو اینجا هستید::

بسیار پیش بینی آمازون سری اصلی توسط خالق Monty شارما (نویسنده Udta Punjab NH10), Paatal Lok همه را به راه رفتن بینندگان از طریق مجازی دروازه برزخ در مارس 15 سال 2020 است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>