Paatal Lok: پوستر حرکت از Jaideep Ahlawat شخصیت منتشر شد

Paatal Lok: پوستر حرکت از Jaideep Ahlawat شخصیت منتشر شد – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 01, 2020, 15:46 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

وزوز در اطراف آمازون نخست ویدئوها’ آینده سری Paatal Lok شده در بالا از زمان اعلام شده

وزوز در اطراف آمازون نخست ویدئوها’ سری آینده – Paatal Lok شده در بالا پس تا کنون اعلام شده است. آمازون نخست ویدئو امروز منتشر آوردن اولین نگاه, پوستر حرکت از تحسین بازیگر آینده خود Amazon Original Series – Paatal Lok شخصیت Hathiram به بازی.

یک شوالیه با بسیاری از shades of grey آژيتاسيون از طریق ظاهر سیستم فاسد از عدالت است. گرفتن تحسین بازیگر Jaideep Ahlawat به عنوان Hathiram چودری در سفر خود به دنبال حقیقت در آمازون سری اصلی Paatal Lok انتشار در مارس 15 سال 2020 است.

های جالب پوستر Jaideep Ahlawat شخصیت Hathiram Chaudhary از Paatal Lok آمازون نخست تصویری به اشتراک گذاشته پوستر با جالب عنوان که می گوید: “جرم aur sachai ki khoj mein kya hathiram ko #PaatalLok ke andhere se guzarna hoga?”.

سازندگان زودتر منتشر شد تیزر و آن را دریافت بسیار زیاد قدردانی از همه در سراسر. تیزر ارائه یک نگاه اجمالی به جهان وحشتناک – بسته بندی شده با خون پیچش یا حلقه زنی و ما را به تاریک و شیطانی bylanes انسان بی اخلاقی. تولید شده توسط تخته سنگ پاک فیلم تریلر از آمازون سری اصلی مجموعه برای انتشار در مارس 5 سال 2020 است.

تقسیم شده در طول کلاس و خطوط به معنای واقعی کلمه و ظاهرا تیزر ویترین یک ریگ جامعه در هم تنیده در یک شنیع وب از دروغ و جنایت و خشونت است.

بسیار پیش بینی آمازون سری اصلی توسط خالق Monty شارما (نویسنده Udta Punjab NH10), Paatal Lok همه را به راه رفتن بینندگان از طریق مجازی دروازه برزخ. تریلر رسمی برای بسیار پیش بینی سری قطره این هفته در مارس 5 سال 2020 در 11:34 am.

Paatal Lok خواهد شد پیوستن به هزاران نفر از تلویزیون نشان می دهد و فیلم از هالیوود و بالیوود در نخست تصویری کاتالوگ از جمله هند تولید آمازون سری اصلی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de