Paatal Lok: در اینجا می آید Sanjeev Mehra با نام مستعار Neeraj Kabi, یکی دیگر از جذاب شخصیت نشان می دهد

Paatal Lok: در اینجا می آید Sanjeev Mehra با نام مستعار Neeraj Kabi, یکی دیگر از جذاب شخصیت نشان می دهد – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 03, 2020, 17:08 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در روز جهانی آزادی مطبوعات, دیدار, Sanjeev Mehra با نام مستعار Neeraj Kabi از Paatal Lok مشهور روزنامه نگار و کسی که نشان دهنده رکن چهارم دموکراسی!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Amazon Prime Video

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Amazon Prime تصویری

آمازون آخرین خبر از آینده خود را نشان می دهد Paatal Lok ایجاد کرده است کاملا شایعه است و گریبانگیر توجه مخاطبان است. پس از بازگشت به عقب منتشر شده از پوستر شخصیت, جدیدترین علاوه بر این به فهرست Sanjeev Mehra.

Sanjeev Mehra است که توسط بازیگر Neeraj Kabi جدید و منحصر به فرد آواتار. Sanjeev مشهور روزنامه نگار و عملا به شما طول می کشد در پشت صحنه چهارمین املاک و دموکراسی است. چه روز بهتر از روز جهانی آزادی مطبوعات به معرفی روزنامه نگار.

سازندگان برای اولین بار منتشر شد تیزر به دنبال حرکت پوستر Hathiram Chaudhary بازی های برگزار شده توسط Jaideep Ahlawat توسط Vishal Tyagi با نام مستعار Hathoda Tyagi. تولید شده توسط تخته سنگ پاک فیلم تریلر از آمازون سری اصلی مجموعه برای انتشار در مارس 5, 2020.

نگاهی به شخصیت خود را حق در اینجا:

بسیار پیش بینی آمازون سری اصلی توسط خالق Monty شارما (نویسنده Udta Punjab NH10), Paatal Lok همه را به راه رفتن بینندگان از طریق مجازی دروازه برزخ در مارس 15 سال 2020 است.

تریلر رسمی برای بسیار پیش بینی سری قطره این سه شنبه – 5 مه سال 2020 در 11:34 am.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im