Paatal Lok: Anushka Sharma سهام چگونه موفقیت احزاب در مستند

Paatal Lok: Anushka Sharma سهام چگونه موفقیت احزاب در مستند – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: آوریل 16, 2020, 12:20 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

به جشن موفقیت خود را نشان می دهد, تهیه کننده, Anushka Sharma و این نشان می دهد تیم به میزبانی مجازی موفقیت ،

The virtual success party for Paatal Lok. Picture/Anushka Sharma's Instagram account

مجازی موفقیت برای Paatal Lok. عکس/Anushka Sharma را Instagram account

آنوشکا شارما وب سری Paatal Lok شده است دریافت و با آغوش باز از سوی مخاطبان در سراسر کشور است. آمازون نخست تصویری وب سایت نشان می دهد اولین بار در مارس 15 سال 2020 است و تنها شده است دریافت نظرات مثبت از تمامی.

پلیس درام-تحقیقی هیجان انگیز است گریبانگیر توجه مخاطبان دریافت بررسی بیحوصلگی حرف زدن و قدردانی. به جشن موفقیت خود را نشان می دهد, تهیه کننده, Anushka Sharma و این نشان می دهد تیم به میزبانی مجازی موفقیت ، آنوشکا در زمان به رسانه های اجتماعی و به اشتراک گذاشته screengrab چگونه حزب مانند نگاه در حالی که تحت مستند.

او نوشته شده “چه” موفقیت حزب’ در این زمان. PAATAL LOK جریان در حال حاضر در @primevideoin !! تا به حال یک انفجار با این باور نکردنی تیم ماست.”

نه قسمت تحقیقی هیجان انگیز است که باید دیده بان و مورد ستایش قرار داد به عنوان یکی از بزرگترین نشان می دهد در OTT پلت فرم تا کنون. نشان می دهد ستاره Jaideep Ahlawat در سرب همراه با آبیشک بانرجی و Neeraj Kabi در نقش های کلیدی.

شما را به تماشای Paatal Lok این آخر هفته ؟

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net