اونس تور کمتر چالش های لجستیکی از T20 جام جهانی می گوید BCCI خزانه دار

اونس تور کمتر چالش های لجستیکی از T20 جام جهانی می گوید BCCI خزانه دار – ورزش

به روز شده: مارس 09, 2020, 07:42 IST | PTI | دهلی نو

به اطمینان حاصل شود که مشخصات بالا تور, با شروع در ماه اکتبر می رود به عنوان برنامه ریزی شده Dhumal گفت quarantining از بازیکنان پس از ورود یک احتمال است حتی اگر این امکان پذیر نیست قبل از هر واگذاری خارج از کشور.

Arun Dhumal

آرون Dhumal

زود است به بحث در مورد از سرگیری کریکت اما هندوستان تور استرالیا بعد از این سال است به احتمال زیاد به پیش بروید BCCI خزانه دار آرون Dhumal گفت: کم اهمیت جلوه دادن مسائل تدارکاتی به احتمال زیاد به وجود می آیند به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. به اطمینان حاصل شود که مشخصات بالا تور, با شروع در ماه اکتبر می رود به عنوان برنامه ریزی شده Dhumal گفت quarantining از بازیکنان پس از ورود یک احتمال است حتی اگر این امکان پذیر نیست قبل از هر واگذاری خارج از کشور. “شما نمی توانید مطمئن شوید که از وضعیت حاکم در آن نقطه از زمان. همانطور که در حال حاضر استرالیا تور است چرا که هیچ کس به نام خاموش که تور و همین کار را برای T20 جام جهانی” Dhumal گفت PTI.

“نیاز به قرنطینه جلوتر از استرالیا تور تنها ناشی می شود اگر قبل T20 جام جهانی نمی گیرد. اگر جام جهانی اتفاق می افتد و سپس بازیکنان که در حال حاضر خود را تکمیل شده است.” Dhumal گفت: جداسازی قبل از شروع تور می تواند تنها یک. “اگر قرنطینه تبدیل به یک هنجار قبل از هر تور و پس از آن دشوار خواهد بود برای سازماندهی بازی ها,” او گفت:.

Dhumal سپس به لیست بزرگتر چالش های لجستیکی که در انتظار استرالیا — این T20 جام جهانی در ماه اکتبر و نوامبر است.”…می شود آن را ممکن است برای استرالیا به بسیاری از تیم ها (16) در آینده و quarantining برای دو هفته ؟ بازیکنان خواهد شد کریکت برای مدت طولانی و بیشتر از دو هفته قرنطینه و سپس رک و بی پرده برای رفتن به T20 جام جهانی. که خواهد بود علاقه مند است ؟ بنابراین وجود دارد هیچ شفافیت است. “هنگامی که این وضعیت را بهبود می بخشد و مستند به پایان می رسد و سپس ما را حفظ ایمنی و سلامت بازیکنان ما در ذهن است که به عنوان برترین است” گفت: Dhumal.

هند در حال برنامه ریزی برای بازی چهار آزمون Down Under با کریکت استرالیا با توجه به یکی دیگر. Dhumal گفت: پنج تست سری ایده مورد بحث قرار گرفت قبل از این مستند اما کریکت استرالیا در حال حاضر می تواند تغییر ذهن خود را با توجه به بحران مالی شدید تاثیر COVID-19 تا به حال در هیئت مدیره. اگر تور هند نمی گیرد کریکت استرالیا می تواند به اندازه از دست دادن 300 میلیون دلار استرالیا. “به هند-استرالیا تور است به احتمال زیاد به رخ می دهد به دلیل آن است که بیشتر دور و لجستیکی آن را آسان تر به سازماندهی. ما باید برای دیدن آنچه که دولت دستورالعمل ها در آن نقطه (هند و دولت استرالیا).

“چگونه می خواهد این تیم سفر ؟ وجود شفافیت در مسافرت های بین المللی و اگر ما می توانید دریافت معافیت. ما اصلا ” می دانم که از هم اکنون. تصویر هو مبهم و مه آلود است که ما نمی تواند تصمیم بگیرد هر چیزی” گفت: Dhumal. در کریکت استرالیا ایده های اضافی تست Dhumal گفت:”تا آنجا که پنجمین آزمون می رود که در بحث اتفاق افتاده است قبل از این مستند. زمانی که کریکت رزومه (ما را ببینید) آیا هر کشور می خواهم به میزبان آزمون های اضافی و یا دو T20s به جای آن است که به احتمال زیاد برای تولید درآمد بیشتر.

“این احتمال وجود دارد که درخواست می آید از کریکت استرالیا ، سابق تیم کریکت پاکستان از جمله شعیب اختر و Saqlain مشتاق نامیده اند برای از سرگیری هند و پاکستان کریکت به عنوان جهان می پردازد شیوع. سابق استرالیا از عنکبوتی که تار میتند براد هاگ همچنین پیشنهاد یک Indo-Pak تست سری بعد در سال است.

Dhumal را رد کرد و تمام صحبت. “مردم در حال صحبت کردن در مورد غیر قابل تصور چیزهایی که در حال حاضر…آنها می توانند هر چه می خواهند اما از آن است که برای هیئت مدیره برای تصمیم گیری است.

“در یک وضعیت ایده آل, ما می خواهم به گرفتن تست کریکت به یک سطح متفاوت اما با توجه به وضعیت ما حتی مطمئن نیست که T20s و ODIs می گیرد بعدی,” او گفت:.

Dhumal گفت: اگر IPL نمی گیرد, هیئت مدیره را در آمار تومان 4000 کرور. “اگر لیگ را ندارد به جای از دست دادن درآمد خواهد بود 4000 تومان کرور. در صورتی که ما از دست دادن خانه های نجومی همچنین نیز خواهد شد که مقدار قابل توجهی. BCCI نیز در مواجهه با زیان های بزرگ. اگر IPL اتفاق نمی افتد پس از آن ما خواهد بود در یک مشکل بسیار بزرگ” گفت: Dhumal. اگر T20 جام جهانی نمی گیرد در ماه اکتبر-نوامبر برگزاری لیگ یک احتمال است که در پنجره.

“اگر این وضعیت را بهبود می بخشد که در آن زمان (سپتامبر-اکتبر) ما نیز باید در مورد فکر می کنم T20 WC و جام ملت های آسیا و بر این اساس یک تماس. برای کامل لیگ اتفاق می افتد, شما باید حداقل 45-50 روز. که آیا ما آن است که هنوز هم یک علامت سوال است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im