اونس برای محدود کردن استفاده از بزاق و عرق به درخشش توپ

اونس برای محدود کردن استفاده از بزاق و عرق به درخشش در توپ های ورزشی

به روز شده: مارس 02, 2020, 08:08 IST | PTI | دهلی نو

Australian Institute of Sport (AIS) در مشورت با کارشناسان پزشکی ورزشی بدن و فدرال و دولت های ایالتی آمده است تا با رهنمودهای محدود کردن استفاده از بزاق و عرق به درخشش در توپ.

David Warner and Steve Smith

دیوید وارنر و استیو اسمیت

استرالیا را نمی خواهد اجازه می دهد با استفاده از بزاق دهان یا عرق به درخشش یک بار توپ کریکت آموزش رزومه در پست COVID-19 جهان می گوید: یک چارچوب منتشر شده توسط دولت فدرال در مورد صحنه بازگشت از ورزش در میان همه گیر. حدس و گمان وجود دارد که با استفاده از بزاق به درخشش توپ متوقف خواهد شد برای کاهش خطر ابتلا به عفونت بسیار مسری با گزارش نشان می دهد که ICC با توجه به امکان اجازه می دهد استفاده از مواد مصنوعی به توپ قرمز را تحت نظارت داوران.

با توجه به ESPNcricinfo, Australian Institute of Sport (AIS) در مشورت با کارشناسان پزشکی ورزشی بدن و فدرال و دولت های ایالتی آمده است تا با رهنمودهای محدود کردن استفاده از بزاق و عرق به درخشش در توپ. در این چارچوب است که به تشریح صحنه بازگشت به بازی دارای سه مرحله در سطح یک سطح B و سطح C.

در حال حاضر محدودیت در ورزش مشخص شده به عنوان در “سطح یک” که محدود تمام آموزش مگر این که فرد نوع است. اما در کمی بیش از یک هفته از هم اکنون محدودیت منتقل خواهد شد به “سطح B” که اجازه خواهد داد که به شرح زیر است: “شبکه—batters رو پرتاب کنند. حد پرتاب کنندگان در net. فیلدینگ جلسه—بدون محدودیت. بدون گرم کردن مته ها شامل غیر ضروری فرد-فرد تماس بگیرید. هیچ درخشان کریکت توپ با عرق/بزاق در طول آموزش.”

سوم و نهایی “سطح C” به مجاز بعدها در سال است که مشخص شده به عنوان: “آموزش کامل و رقابت است. هیچ توپ درخشان با عرق/بزاق در آموزش است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de