Overcharging نمی تواند هنجار در میان همه گیر

Overcharging نمی تواند هنجار در میان همه گیر – اخبار

منتشر شده در تاریخ: 30 مه سال 2020, 04:30 IST | سرمقاله | بمبئی

مکانیزم نظارتی در حال حاضر باید برای اصلاح قیمت

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

یک هومیوپاتی پزشکی که هزینه حدود R20 است فروخته شده در شش و هفت بار رای در سراسر شهرستان.

این دارو است که توصیه می شود به عنوان یک پیشگیری کننده برای COVID-19 وزارت AYUSH است که در تقاضا بالا است. یک گزارش در این مقاله نشان داد فروشگاه های سراسر فروش آن را در قیمت بسیار بالاتر از قبل است. آنها ادعا کرد که تولید کنندگان بودند overpricing مواد مخدر است. برخی از فروشگاه ها با اشاره به دیگر شیمیدان رسانه ها گفت که حداقل قیمت آنها کمتر از دیگر.

در عین حال دیگران توضیح داد که حتی در این قیمت های بالا آنها سود تنها R20 یک بطری.

مکانیزم نظارتی در حال حاضر باید برای اصلاح قیمت. نکته این است که این نرخ از قیمت اجحاف کردن ، نکته ای که وجود دارد قیمت اجحاف کردن که باید شده اند وجود دارد در وهله اول.

فقط به عنوان اولین مرحله از مستند آغاز شد در این شهرستان ویرایش هشدار داده بود در برابر overpricing برخی از کالاها گفتن مقامات به سرعت در حال بررسی احتکار و فزاینده قیمت به عنوان ناامید عمومی با عجله به سهام.

وجود دارد به غیر از مذاکره عمل در کسانی که بسیارهزینه به دلیل تقاضای زیادی برای محصولات خاص هر چه آنها ممکن است.

در راه همان است و ما باید این زنجیره از overpricing جامعی. اگر مشکل آغاز می شود با تولید کنندگان و سپس از بین بردن آنها. اگر وجود یک گسل بیشتر پایین زنجیره ای پس از آن که به آنها رسیدگی شود.

اجازه هیچ تولید کننده یا stockist بر این باورند که آنها می توانید دور با بهره گیری از افرادی که آسیب پذیر هستند در این زمان. رسیدن به ریشه مشکل و مقابله با آن با اراده است. این نیز مهم است به طوری که overcharging می کند تبدیل به یک الگوی با کسانی که شارژ بیشتر با استفاده از این بیماری همه گیر به شکار مردم که ممکن است به سمت چپ با آن را و یا ترک آن سناریو.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>