خرید رپورتاژ

بیش از 27 درصد رای دهندگان تا 2 ساعت در دهلی انتخابات – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 08, 2020, 14:51 IST | ANI | بمبئی

بیش از 1.4 کرور افراد واجد شرایط برای دادن رأی در انتخابات مجمع دهلی نو

Wrestler Sushil Kumar poses for the lenses after casting his vote. Picture/Twitter ANI

کشتی گیر Sushil Kumar شمار برای لنز و پس از رای. عکس/توییتر آنی

یک رای دهندگان از 27.48 درصد ثبت شد تا 2 ساعت برای دهلی نو سنجی مونتاژ با توجه به انتخابات کمیسیون رای دهندگان نرم افزار است. رای گیری برای 70 کرسی از دهلی نو مونتاژ شروع شد و در ساعت 8 صبح در سرمایه های ملی. رای گیری ادامه خواهد داد تا 6 ساعت در شب.

بیش از 1.4 کرور مردم واجد شرایط رای خود را در دهلی نو, مجمع انتخابات. از تعداد کل رای دهندگان واجد شرایط — 1,47,86,382 — وجود دارد 81,05,236 نر رای دهندگان و 66,80,277 زن رای دهندگان. علاوه بر این وجود دارد 869 جنس سوم رای دهندگان.

به عنوان بسیاری از 13,571 مراکز رای دهی وجود دارد در 2,688 مکان. از این 3,141 مهم مراکز رای دهی و 144 آسیب پذیر هستند مراکز رای دهی. این شهر شاهد یک مثلثی مسابقه در میان حاکم AAP که برنده یک لغزش اکثریت در انتخابات بی جی پی و کنگره است. در آخرین نظرسنجی AAP برنده شده بود 67 کرسی BJP 3. کنگره باز نمی شود حساب است.

وزیر Arvind Kejriwal-led AAP امیدوار است برای حفظ قدرت برای دومین دوره متوالی. به طور مشابه, BJP امیدوار است برای به دست آوردن یک اکثریت تجاری در محبوبیت نخست وزیر نارندرا.

این کنگره که در قدرت به مدت 15 سال در یک کشش در دهلی نو تحت رهبری رئیس سابق وزیر اواخر شیلا Dixit تا حزب را از دست داده به AAP 2015 در پای صندوقهای رای خواهد بود و امید برای احیای.

AAP رقابت در همه 70 کرسی در حالی که بی جی پی دارای سابقه کاندیداهای خود را در 67 کرسی را ترک کرده است و سه کرسی برای متحدان آن — دو برای JD-تو و یکی برای LJP. از سوی دیگر کنگره رقابت در 66 کرسی است و با توجه به چهار کرسی به متحد خود را RJD.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان