بیش از 1 لاخ بیماران درمان COVID-19 می گوید: Uddhav Thackeray

بیش از 1 لاخ بیماران درمان COVID-19 می گوید: Uddhav Thackeray – اخبار

به روز شده: Jul 05, 2020, 10:00 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین |

Uddhav Thackeray گفت: دولت ادامه خواهد داد شیو Bhojan thali در Rs 5 در هر صفحه برای سه ماه

Maharashtra CM Uddhav Thackeray with wife Rashmi Thackeray at Lord Vitthal Temple in Pandharpur. Pic/ Twitter CMO Maharashtra

ماهاراشترا سانتی متر Uddhav Thackeray با همسر Rashmi Thackeray در خداوند Vitthal معبد در هونگوند. عکس/ توییتر CMO ماهاراشترا

ماهاراشترا سانتی متر Uddhav Thackeray در روز شنبه صورت گرفت به توییتر برای اطلاع رسانی که بیش از 1 لاخ مردم در دولت شده اند درمان از coronavirus. به تاریخ Maharashtra بیش از 1.9 لاخ موارد با بیش از 75,000 فعال موارد است. دولت تا کنون ثبت بیش از 8 ، 000 مرگ و میر.

های خوب, اخبار CMO ماهاراشترا در یک توییت گفت: “1,01,172 بیماران درمان شده است از COVID 19 و باید به خانه بازگشت. این تعداد غرفه های حیاتی به عنوان بشریت مبارزه نامرئی دشمن.”

این ماهاراشترا سانتی متر خود را از طریق توییتر رسمی رسیدگی همچنین گفت که دولت ماشین آلات در حال کار 24×7 به ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت به مبارزه جهانی با بیماری همه گیر. “ما می خواهیم برنده این #WarAgainstVirus” این CMO توییتی.

در یکی دیگر از توییت های ماهاراشترا سانتی متر گفت: دولت تا کنون انجام شده بیش از 10 لاخ COVID-19 انجام شد. “ما به عنوان ‘تعقیب ویروس’ ما ادامه خواهد داد برای ردیابی, تست, درمان,” آن را گفت. این رئیس سنا نیز گفت که بیش از یک کرور مردم سود برده از دولت را ‘شیو Bhojan Thali’ طرح که در خدمت وعده های غذایی به فقرا در Rs 5 در هر صفحه.

او در ادامه گفت: دولت ادامه خواهد داد شیو Bhojan thali در Rs 5 در هر صفحه برای یکی دیگر از سه ماه تا اطمینان حاصل شود که هیچ کس گرسنه می خوابد.

چند روز پیش Thackeray همراه با همسر و فرزند خود را انجام ‘mahapooja’ از پروردگار Vitthal و الهه Rukmini در معبد شهر Pandharpur در سولاپور منطقه به مناسبت ‘Ashadhi Ekadashi’.

“من دعا به Mauli. ما می خواهم برای دیدن یک معجزه است. ما نشان می دهد یک معجزه است. انسان داده اند. ما لازم نیست که پزشکی است. هیچ چیز وجود دارد. چگونه به رفتن با زندگی توسط پوشش با یک نوار” Thackeray توییتی پس از انجام pooja با همسر خود Rashmi Thackeray.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de