به گرفتن سگ, سازمان های غیر دولتی کارکنان کوبید توسط مردم محلی

به گرفتن سگ, سازمان های غیر دولتی کارکنان کوبید توسط مردم محلی – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Jul 05, 2020, 10:12 IST | سرپرستان | دهلی نو

پلیس ثبت شده یک مورد در برابر ساکنان در شکایت از سازمان های غیر دولتی کارگر

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

داوطلبان از یک سازمان غیر دولتی ‘محله پود’ بودند کوبید توسط مردم محلی در Rani باغ بیرونی دهلی نو است. سازمان کارگران از جمله یک زن بودند در منطقه به گرفتن سگ زمانی که مردم محلی مواجه آنها. در مشاهده از اواخر شب ساعت ساکنان محلی پرسید: در مورد هویت خود را که در آن بحث گرم آغاز شده و درگیری آغاز شد ، بعد پلیس دهلی ثبت شده یک مورد در برابر ساکنان در شکایت از سازمان های غیر دولتی کارگر.

در جولای 3 در حدود 10.30 بعد از ظهر 3 PCR تماس دریافت شد در Rani باغ ایستگاه پلیس در مورد نزاع بین دو طرف یعنی یکی متعلق به یک سازمان غیر دولتی به نام “محله پود” و ساکنان محلی از Rishi ناگار Rani باغ. بلافاصله پلیس رسیده نقطه و نشان داد که برخی از افراد از یک سازمان غیر دولتی به نام “محله پود” آمده بود برای گرفتن سگ های ولگرد در Rishi نگر گفت: یک افسر ارشد پلیس.

اما مردم محلی رشد مشکوک و پرسش های مطرح شده در این عملیات از سازمان های غیر دولتی کارکنان آن نیز تا به حال یک زن با آنها. بحث آغاز شده بین سازمان های غیر دولتی کارگران و ساکنان محلی که به زودی تبدیل به زشت است. سازمان کارگران ادعا که آنها به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم توسط مردم محلی. پلیس گفت که زمانی که مردم از سازمان های غیر دولتی سعی در فرار از این نقطه در ماشین خود را 3 ساکنان محلی بودند ضربه توسط ماشین خود را تحمیل برخی از جراحات جزئی.

“در شکایت از سازمان های غیر دولتی کارگر عایشه کریستینا مورد u/s 323/341/506/427/34 IPC به ثبت رسیده است در برابر ساکنان. تحقیقات بیشتر تحت پیشرفت” به پلیس گفت.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de