خرید رپورتاژ

اسکار 2020: چرا Taika Waititi محل جایزه خود را تحت یک صندلی? – سرگرمی

به روز شده: Feb 10, سال 2020, 18:30 IST | سرپرستان | بمبئی

در جوایز اسکار سال 2020 فیلمساز Taika Waititi دیده می شود می تواند با قرار دادن خود در اسکار تحت یک صندلی و تصویری رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی.

Taika Waititi

Taika Waititi

یک ویدیو از فیلمساز Taika Waititi تکیه به جلو خود را به نگه داشتن اسکار زیر صندلی در مقابل از او در 92 جوایز اسکار ویروسی رفته است.

بازیگر Brie Larson, گیر افتاد, Waititi در عمل زمانی که فیلمساز شد, hilariously تلاش برای پیدا کردن یک رمان ذخیره سازی فضا برای خود جایزه در مراسم اهدای جوایز به گزارش dailymail.co.انگلستان. لحظات قبل Waititi برنده اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی خود را برای جنگ جهانی دوم کمدی-درام جوجو خرگوش.

لارسون مشترک کاندید حاضر در Instagram, داستان,, برچسب زدن Waititi که به نظر می رسد بی اعتنا به این واقعیت که او در حال فیلم برداری. در این ویدئو فیلمساز خم پایین و با دقت tucks جایزه خود زیر صندلی در مقابل از او به عنوان مخاطبان claps و سلامتی برای چیزی در حال وقوع روی صحنه.

این فیلم به زودی ویروسی رفت. طرفداران نمی تواند به اندازه کافی از دریافت اسکار برنده عمل است. “این مرد به سرعت تبدیل به یکی از مورد علاقه مردم در هالیوود!” اظهار نظر یکی از طرفداران. دیگری نوشت: “ما به عنوان یک گونه سزاوار نیست Taika.” “هیچ کس به نظر می رسد در زیر صندلی خود را. خوب نقطه” گفت: یکی از کاربر. یکی از طرفداران فکر Waititi بود به سادگی آماده سازی خود را برای مسافت های طولانی پرواز بازگشت به خانه به نیوزیلند.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de