خرید رپورتاژ

اسکار 2020: از کجا و چگونه به سازمان دیده بان 92 مراسم اهدای جوایز اسکار در هند ؟ – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 07, 2020, 16:47 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

92 جوایز اسکار را یک بار دیگر برگزار می شود در تئاتر دالبی در هالیوود و نمی خواهد که یک میزبان مانند سال گذشته است.

Oscars 2020

اسکار سال 2020

معتبر جایزه اسکار محبوب شناخته شده به عنوان اسکار همه را به اتفاق این ماه است. اسکار در حال جوایز هنری و فنی شایستگی در صنعت فیلم است و 24 دسته از نامزد. در میان 2020 اسکار نامزد, Joaquin Phoenix,’ Joker دریافت کرده ترین نامزد با تعداد لمس 11 از جمله نامزد در دسته بندی های بهترین تصویر بازیگر در نقش پیشرو و کارگردانی.

دیگر اسکار سال 2020 نامزد با چند نامزد شامل Irishman, 1917 و Once Upon a Time in Hollywood با 10 نامزد و جوجو خرگوش کوچک زنان, ازدواج, داستان و انگل با 6 همه در حال اجرا با جوکر برای بهترین تصویر.

آن را قطعا خواهد بود یک شب به یاد ماندنی در مراسم اسکار در حالی که جشن یک سال باور نکردنی از موفقیت در ساخت فیلم. 92 جوایز اسکار را یک بار دیگر برگزار می شود در تئاتر دالبی در هالیوود و نمی خواهد که یک میزبان مانند سال گذشته است. آماده برای لذت بردن از بزرگترین رویداد فرش قرمز زنده فوریه 10 سال 2020 دوشنبه در 5:30 صبح تنها بر روی ستاره فیلم Star Movies HD را انتخاب کنید!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de