یک ویروس برای متحد کردن همه ما

یک ویروس برای متحد کردن همه ما – اخبار

انتشار: Mar 28, 2020, 04:15 IST | لیندسی پریرا | بمبئی

هنگامی که ما در حال خروج از این بحران ما باید اطمینان حاصل شود که پول ما را در ارائه بهتر خدمات بهداشتی و ساخت کشور cleaner

Mist spray sanitises the area around the civic headquarters in Fort. Pic/ Ashish Raje

غبار اسپری sanitises منطقه اطراف مدنی ستاد در فورت. عکس/ Ashish Raje

تعداد افراد آنلاین بسیار خوشحال شده اند در مورد چگونگی تبریک هند از Namaste در حال حاضر یک راه امن از اجتناب از تماس در این زمان از COVID-19 ویروس. اینها همان افرادی که بر این باورند که ما زندگی می کنند در زمان ‘Achhe Din’ البته خیلی محسوس سرخپوستان انجام داده اند درست و اخراج آخرین نمایش از حماقت است. چه شده است بیشتر سرگرم کننده این است چگونه میلیون ها نفر از ما زندگی ما را تغییر داده در راه های ظریف را امتحان کنید و فرار از یک بیماری همه گیر است که شده است به اطلاع عموم به عنوان اجتناب ناپذیر است.

جشن تولد, لغو شده اند, بازدیدکننده داشته است به بازار محدود سفر برنامه رها شده و حتی تعداد کمی از ما Godmen تصمیم گرفته اند برای جلوگیری از سخنرانی های عمومی به دلیل آنها نمی خواهند به خطر ابتلا به چیزی. که میلیون ها نفر از هموطنان ما سرخپوستان همچنان به صندوق این Godmen موضوع دیگری است اما آن را نشانه ای از چگونه به طور جدی ما را از این خطر است که حتی تجار و بازرگانان masquerading به عنوان رهبران روحانی تصمیم گرفته اند برای جلوگیری از جمعآوری در پول در حالی که برای.

هیچ کس نمی داند آنچه در نتیجه این خواهد بود چرا که وجود داشته است, هشدار در مورد یک وضعیت شبیه به این برای چندین دهه در حال حاضر. همه ما نشسته است در یک tinderbox منتظر یک انفجار اما هیچ کدام از ما متوجه شده اند چون ما بیش از حد شلوغ و حمله به یکدیگر بر اساس اعتقادات مذهبی. دولت منتخب ما در خدمت و محافظت از ما را مشغول خدمت و حفاظت از خود را که است که چرا ما خودمان را پیدا کنید در این حالت آسیب پذیری.

آن را بسیار هوش به کشف کردن که هند گه کشور است که پرداخت قیمت برای این عدم بهداشت در برخی از نقطه. اگر این ویروس خاص را دریافت نمی کند ما دیگر خواهد شد در آینده ای نه چندان دور. شماره همواره نگران کننده است چرا که ما همیشه نادیده گرفته مسائلی مانند گرسنگی و فقر و امرار معاش و مراقبت از کودکان در حالی که بحث در مورد وضعیت بهداشت و درمان. ما صرف بیشتر در دفاع از سلامت, به همین دلیل است که ما همچنان به شنیدن وحشتناک داستان های کودکان در حال مرگ از سوء تغذیه صرف کیلومتر از ما غنی ترین شهرها آمده است.

ما همچنان به نوبه خود چشم به عمل تمیز کردن مخازن سپتیک و فاضلاب ، بحث ما در مورد میلیون ها نفر از توالت که در سراسر کشور ساخته شده اما موفق به پیدا کردن یک واحد مناسب و معقول در یک امتداد هر یک از بمبئی بزرگراه. توالت که در حال ساخته شده برای دیدار با سهمیه بندی و تولید PR-مبارزات اغلب ساخته شده بدون سیستم فاضلاب و خبرنگاران خارجی صحبت در مورد این چیزها از آنجا که بسیاری از روزنامه نگاران در هند خاموش شده اند. الانبار همچنان پابرجاست چرا که ما شکست خورده اند برای رسیدگی به موضوع کاست. و در عین حال این چیزها همچنان زیر فرش جاروب در حالی که ما امیدواریم که شستن دست ما خواهد ما را نجات دهد.

شگفت آور آن که چگونه مفهوم پاکیزگی بودن در کنار دینداری مجبور شده است در پایین گلوی ما تا زمانی که ما می توانیم به یاد داشته باشید بدون هیچ اثر در چگونه ما همچنان به زندگی می کنند. خیابان های ما اغلب شبیه بزرگ زباله افسردگی. ما dustbins خود سرریز بدون شرم و ما در مورد کسب و کار ما با چشم پوشی همیشه حاضر لکه ها از بزاق که نقطه ممکن است هر سطح.

این boggles ذهن است که بسیاری از آنچه که ما در حال تدریس در مدرسه و چه ما سعی می کنیم برای تدریس به کودکان ما مگس از پنجره به بیرون که ما قدم در خارج. ما اجازه می دهد دولت ما به دور با فقیر استاندارد به طور مداوم. اگر زباله ها در خارج از ساختمان نیست جمع آوری شده برای ما مهم نیست چرا که فرض کنیم آن را به شخص دیگری مشکل است. اگر وجود دارد چند بیمارستان های دولتی ما از ذهن نیست چرا که ما می توانیم ، ما نمی باید یک مشکل با این واقعیت است که بخشی از حقوق و دستمزد ما گرفته شده و هر ماه برای خدمات است که هرگز داده می شود. ما اجازه می دهد سیاستمداران به گرفتن دور با بی فایده و بی معنی هزینه بر روی چیزهایی که مهم به هیچ کس چون ما نمی مراقبت در مورد تصویر بزرگ.

جهان خواهد پیدا کردن یک راه مقابله با این بحران به دلیل آن را همیشه است. آنچه که ما باید سعی کنید و از آن درس است هر چند که ما پول باید صرف ساخت کشور ما تمیز کننده و ارائه بهتر خدمات بهداشتی به دلیل آنچه که به ما داده شده تا کنون است ابدا قابل قبول است. بدون که ما واقعا نمی ایستادگی یک فرصت است. در حال حاضر یک چهارم از روستایی سرخپوستان هستند و در عین حال دسترسی به توالت و ما امیدوار به مبارزه با یک ویروس با پوشیدن ماسک.

وقتی که او نیست, رجزخوانی در مورد همه چیز بمبئی لیندسی پریرا می تواند تقریبا شیرین است. او توییتهای @lindsaypereira
ارسال بازخورد خود را به [email protected]

نظرات بیان شده در این ستون به فرد و اصلا نشان دهنده آن از کاغذ

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>