در این روز در سال 2019: Rohit را شجاع کشیدن کمک می کند تا هند شکست پاکستان برای 7 بار در 50 بیش از جام جهانی

در این روز در سال 2019: Rohit را شجاع کشیدن کمک می کند تا هند شکست پاکستان برای 7 بار در 50 بیش از جام جهانی – ورزشی

به روز شده: Jun 16, 2020, 14:55 IST | ANI | دهلی نو

در مسابقه مردان به رنگ آبی نمایش داده عملکرد بالينی در برابر قوس رقبای پاکستان است. پنبه حلاجی شده برای اولین بار در هند نوشته شده 336 اجرا می شود در هیئت مدیره با توجه به Rohit را 24 تن ODI

Pic/ICC's Twiiter account

عکس/ICC حساب Twiiter

آن را در 16 ژوئن 2019 زمانی که ستاره کریکت Rohit Sharma را شجاع دست کشیدن از 140 اجرا می شود فقط در 113 توپ هدایت شونده هند یک پیروزی پاکستان در ICC مردان جام جهانی کریکت در اولدترافورد در منچستر.

با این پیروزی هند نگهداری خود شکست نخورده رگه (7-0) بیش پاکستان در 50 بیش از جام جهانی.

در مسابقه مردان به رنگ آبی نمایش داده عملکرد بالينی در برابر قوس رقبای پاکستان است. پنبه حلاجی شده برای اولین بار در هند نوشته شده 336 اجرا می شود در هیئت مدیره با توجه به Rohit را 24th, ODI تن است.

Virat Kohli و KL Rahul ثبت نام پنجاه به علاوه نمرات و هند تا به حال هیچ مشکل در دفاع از مجموع آنها به عنوان جامع را شکست داد پاکستان 89 اجرا می شود.

تعقیب رقابتی هدف از 337 اجرا می شود, پاکستان مواجه اوایل سکسکه به عنوان امام-ul-Haq بود پا-قبل از خاموش پنجمین توپ از پنجم توسط پرستو Vijay شانکار که تکمیل بیش از عنوان Bhuvneshwar کومار راه می رفت خاموش این زمینه با توجه به تنگی در سمت چپ بيشتر است.

در طول پاکستان نوبت, باران, بازی های برگزار شده spoilsport در بیش از 35 و مسابقه مجبور به متوقف شد. بازی از سر گرفته پس از تقریبا 50 دقیقه و مسابقه محدود به 40 اور و هدف رو تنظیم 302 بر اساس Duckworth-Lewis.

پاکستان مورد نیاز 136 اجرا می شود فقط 30 توپ و تیم سقوط کوتاه 89 اجرا می شود. مردان آبی در حال پیشرفت به نیمه نهایی 2019 جام جهانی و طرف تا به حال به صورت یک دست در مقابل نیوزیلند در نیمه نهایی.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im