در این روز در سال 1983: 37 سال از هند قبل از ازدواج جام جهانی عنوان برنده

در این روز در سال 1983: 37 سال از هند قبل از ازدواج عنوان قهرمانی جهان پیروزی – ورزش

به روز شده: Jun 25, 2020, 12:11 IST | ANI | دهلی نو

پس از پیروزی کریکت کردم fillip در کشور, بالا بردن ورزش به دین برای طرفداران با هر کودکی که مایل به تبدیل شدن به یک کریکت

Pic courtesy/BCCI's Twiiter accouont

حسن نیت ارائه میدهد عکس/BCCI را Twiiter accouont

آن بود که در 25 ژوئن سال 1983 زمانی که هند خود را برداشته اولین جام جهانی کریکت عنوان شکست غرب هند در فینال 43 اجرا می شود در خداوند زمین کریکت. آن است که در حال حاضر 37 سال هند به پیروزی در این مسابقات است. جام جهانی-تیم برنده شد و رهبری همه طفیلی Kapil Dev.

هند در فینال جام جهانی بازی XI شامل Sunil Gavaskar K Srikkanth, mohinder می Amarnath, Yashpal Sharma, SM Patil, Kapil برنامه نویس (c), Kirti آزاد راجر Binny, Madan لعل سید کرمانی و Balwinder Sandhu.

پس از پیروزی کریکت کردم fillip در کشور, بالا بردن ورزش به دین برای طرفداران با هر کودکی که مایل به تبدیل شدن به یک کریکت.

در فینال بین هند و غرب هند دومی برنده بازی شیر یا خط و تصمیم گرفتند به کاسه اول.

این Kapil Dev-چراغ جانبی موفق به نمره فقط 183 اجرا می شود به عنوان اندی رابرتز سه ویکت گرفت در حالی که مالکوم مارشال, مایکل برگزاری و لری گومز برداشت دو ویکت هر.

برای هند, کریس Srikkanth بالا-گل به او دست کشیدن از 38 اجرا می شود جدا از او و دیگر هیچ ضربه موفق به گذشته 30-اجرای خوانده شده را علامت.

دفاع از 183 هند انجام یک کار خوب برای نگه داشتن یک چک در Windies اجرا جریان و مادان لعل و سپس اخراج کلید ضربه ویویان ریچاردز (33) کاهش Windies به 57/3.

به زودی پس از این تیم از کارائیب کاهش یافته بود به 76/6 و هند بود و مورد علاقه های شما را از وجود دارد را به نفع خود عنوان.

Mohinder می Amarnath در زمان نهایی جدا از مایکل برگزاری به هند آن اولین جام جهانی عنوان برنده شوید.

در فینال غرب هند بود دگرگون کردن برای 140 و به عنوان نتیجه هند برنده مسابقه توسط 43 اجرا می شود.

Kapil Dev بلند کردن جایزه در بالکن خداوند زمین کریکت هنوز هم باقی می ماند یک تصویر را مزه مزه کنیم برای همه, هند طرفداران.

در مرحله نهایی mohinder می Amarnath انتخاب شد که از این مسابقه به عنوان او به ثمر رساند 26 اجرا می شود با خفاش و همچنین برداشت سه ویکت را با توپ.

هند شده است به طور منظم شرکت کننده از جام جهانی از ابتدا به آخرین نسخه.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK