در این روز Alastair طبخ مساوی Allan مرز رکورد بازی بیشتر آزمون متوالی

در این روز Alastair طبخ مساوی Allan مرز رکورد بازی بیشتر آزمون متوالی – ورزشی

به روز شده: مه 25, 2020, 14:35 IST | ANI | لندن

مرز ساخته شده بود اولین بازی خود را در سال 1978 خاکستر در استرالیا و او کاهش یافته است برای تنها یک آزمون در یک حرفه ای است که میرسد 156 حضور

Alastair Cook

Alastair طبخ

آن را در 24 مه 2018 وقتی سابق انگلستان کاپیتان Alastair طبخ مساوی Allan مرز رکورد از بازی ترین آزمون متوالی.

طبخ مساوی رکورد در ماه مه سال 2018 به انگلستان در زمان درست در مقابل پاکستان در خداوند زمین کریکت.

شاهکار بود برگزار سابق استرالیا کاپیتان مرز به عنوان او به نظر می رسد در 153 آزمون متوالی.

مرز ساخته شده بود اولین بازی خود را در سال 1978 خاکستر در استرالیا و او کاهش یافته است برای تنها یک آزمون در یک حرفه ای است که میرسد 156 ظاهر.

چپ دست طبخ ساخته شده بود اولین بازی خود را در مقابل هندوستان در سن 21 در سال 2006 و پس از اولین آزمون آسیب های حکومت او را از بازی بعدی.

پس از آن رودخانه را از دست ندهید یک آزمون برای انگلستان و او در برابر مرز 24 ساله رکورد.

بعد از آن در سال 2018 کوک در ادامه به شکستن مرز رکورد پس از بازی دوم و آزمون نهایی از این سری در برابر پاکستان در Headingley.

به عنوان یک نتیجه, طبخ رفت و به نظر می رسد در یک رکورد از 154 متوالی مسابقات تست.

بازیکنان دیگر به نظر می رسد در 100 یا بیشتر پشت سر هم آزمایش استرالیا علامت واو (107) هند Sunil Gavaskar (106) و نیوزیلند ایمپلنت McCullum (101).

McCullum رکورد برای ظاهر شدن در اکثر آزمون متوالی پس از اولین (101).

طبخ شده در مجموع 161 آزمون در حرفه خود و او در نهایت به نام اعلام بازنشستگی خود را از کریکت بین المللی در سپتامبر سال 2018 است.

در آزمون حرفه آشپز موفق به ثبت نام 12,472 اجرا می شود و او دارای رکورد به ثمر رساندن بیشترین تعداد اجرا می شود برای یک انگلیسی رودخانه در تست کریکت.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im