در روز بین المللی یوگا Manushi Chhillar می گوید یوگا ساخته شده است که او قوی تر از هر دو جسمی و ذهنی!

در روز بین المللی یوگا Manushi Chhillar می گوید یوگا ساخته شده است که او قوی تر از هر دو جسمی و ذهنی! – سرگرمی

به روز شده: Jun 21, 2020, 16:42 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در روز بین المللی یوگا Manushi Chhillar می گوید او احساس بسیار افتخار است که یوگا در هند هدیه به جهان و از آن بهره زیادی از مردم در سراسر جهان!

Manushi Chhillar

Manushi Chhillar

زیبایی اثیری Manushi Chhillar که تنظیم شده است برای اولین در Prithviraj مخالف آکشی کومار می گوید: او مدیون یوگا برای او قوی تر از لحاظ جسمی و ذهنی. در روز بین المللی یوگا Manushi می گوید او احساس بسیار افتخار است که یوگا در هند هدیه به جهان و از آن بهره زیادی از مردم در سراسر جهان!

“یوگا ارزشمند و بی حد و حصر فواید و من افتخار است که, آن است که هند هدیه ای برای جهان است. یوگا تبدیل به یک پناهگاه برای بسیاری از مردم در سراسر جهان و کمک به آنها را در راه های بسیاری. من پیشنهاد می کنم هر کس باید اضافه یوگا به روال خود را به درک مزایای که یکی می تواند باز کردن برای خود می گوید:” زیبایی سابق جهان که ساخته کشور افتخار را با پیروزی پشت تاج 17 سال پس از Priyanka Chopra برنده آن برای هند است.

Manushi اعتبارات یوگا برای فک انداختن بدن. “یوگا بوده است بخشی از زندگی من از مدرسه. بیش از آنچه در آن می کند جسمی من احساس می کنم آن را به من آگاه تر است آگاه تر است و می توانم بگویم در راه یوگا ساخته شده است من قوی تر است. من لذت بردم با اضافه کردن آن را به من بقیه روز را به عنوان آن را به من کمک می کند حفظ انعطاف پذیری” او می گوید.

این بازیگر همچنین می گوید که یوگا افزایش حس خود را از تمرکز. “یوگا به من آموخت صبر به من آموخت که به دور انداختن همه چیز از ذهن من که بی اهمیت است. آن را کمک به چشم انداز من نسبت به زندگی ساخته شده تمرکز من واضح تر و به من کمک کرد تا بهتر تصمیم گیری های زندگی,” او اضافه می کند.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK