او امروز تولد بازیگر Sonalee Kulkarni معرفی نامزد او سهام عکس با طرفداران!


این دو whammy برای بازیگر Sonalee Kulkarni به عنوان روز تولد او امروز در 18 مه او رسما اعلام نامزدی اش گرفته و به او Instagram account برای به اشتراک گذاشتن برخی از تصاویر زرق و برق دار. آنها را از دست ندهید!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Sonalee Kulkarni

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Sonalee Kulkarni

کاملا چند ازدواج و درگیری های رخ داده در طول این مستند اخیر یکی که به ذهن می آید این است که Rana Daggubati. اما ما باید به بحث در مورد مراتی بازیگر Sonalee Kulkarni که رسما اعلام نامزدی اش امروز در 18 مه و آنچه باعث می شود به مناسبت بیشتری خاص و دیدنی است که او نیز جشن تولد خود را امروز.

به او Instagram حساب او معرفی او نامزد برای همه ما – Kunal Benodekar. او مشغول شدم در فوریه 2, یک ماه قبل از مستند تحمیل شد در سراسر کشور. در اولین پست او می تواند دیده می شود در یک پرده و جذاب خلق و خوی با Kunal و پست همه چیز در مورد عشق.

یک نگاه حق در اینجا:

در پست دوم او به اشتراک گذاشته شده از تاریخ تعامل با طرفداران خود و این را نمی شود از دست رفته یا:

و در نهایت او به اشتراک گذاشته یک عکس خانوادگی و این است آنچه ما تماس بگیرید تصویر-لحظه مناسب:

در اینجا قصد این زن و شوهر صمیمانه ترین تبریک می گویم!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>